Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wilk": Wszystkie odcinki miniserialu już dostępne w serwisie CANAL+ online!

Pulsujący emocjami obraz wchodzenia w dorosłość w rytmie najlepszych kawałków polskiego hip-hopu. Przed kamerą debiutującego reżysera stanęły gwiazdy polskiego kina oraz młodzi, utalentowani aktorzy. Cały sezon "Wilka" już dostępny w serwisie CANAL+ online. Premiera antenowa serii 22.12 od godz. 22:30 na CANAL+ PREMIUM.

"Wilk": Szczegóły dotyczące produkcji

Jedna impreza nieoczekiwanie zmieni życie nastoletniego Tymona, komplikując jego relacje z bliskimi. Tymczasem wokół wszystkich narasta realne zagrożenie wynikające z fali społeczno-politycznych napięć. Ludzie masowo wychodzą na ulice. Chłopak i jego żyjący we własnym, hermetycznym świecie przyjaciele, muszą zdecydować, czy postawa biernych obserwatorów zmieniającej się na ich oczach rzeczywistości im wystarcza.

Serial to pierwszy wspólny projekt CANAL+ POLSKA i PAPAYA FILMS, jako koproducentów.

Wybrane do ścieżki dźwiękowej utwory stanowią odzwierciedlenie gustów muzycznych młodej generacji, a sami artyści wnoszą do swoich społeczności zdecydowanie więcej, niż tylko muzykę - wnoszą wartości z nią związane, styl życia i postawy, którymi się kierują, i które możemy zobaczyć również wśród samych bohaterów serialu. Muzycy docierają do genzetów, a ich twórczość to swoisty obraz tego pokolenia. Lordofon to mieszanka rapu, gitarowej alternatywy i miejskości. OIO, czyli Young Igi, Otsochodzi i OKI tworzą najpopularniejszą obecnie supergrupę rapową. Schafter to fenomen, który zdążył zdobyć diamentową płytę przed 18. rok życia. Z kolei PRO8L3M i duet TACONAFIDE są tym dla młodego pokolenia, kim wcześniej były największe polskie rockowe legendy. W serialu usłyszymy też utwór Lanka i Bedoesa, dla którego WILK to także debiut aktorski.

Reklama

W "Wilku" usłyszymy:
    Bedoes & Lanek - "City Boy" :*
    schafter - "hot coffee"
    Lordofon - "Grawitacja"
    TACONAFIDE - "8 kobiet"
    OIO - "Oni Nie Zamkną Mnie"
    Bedoes & Lanek feat. Kosa, White 2115 - "Wschód (lubię zapier*)"
    PRO8L3M - "W domach z betonu"

Borys “Bedoes" Przybylski - polski raper i autor tekstów, założyciel kolektywu 2115, od 2016 związany z SBM Label. Ma na swoim koncie cztery albumy studyjne - “Aby śmierć miała znaczenie", “Kwiat polskiej młodzieży", "Opowieści z Doliny Smoków" i tegoroczny - “Rewolucja Romantyczna". Dwa ostatnie, wydane wspólnie z Lankiem sprzedały się w blisko 200 tys. egzemplarzy. Bedoes jest jednym z najbardziej utytułowanych twórców polskiego rapu, by wymienić tylko dziewięć platynowych płyt, w tym cztery przyznane za “Opowieści z Doliny Smoków".

"Wilk": Gdzie i kiedy oglądać?

Wszystkie odcinki miniserialu już dostępne w serwisie CANAL+ Online. Premiera antenowa 22.12 od 22:30 na CANAL+ PREMIUM.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy