Reklama

Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 2
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Powrót": Zakończono zdjęcia do serialu!

Na planie "Powrotu", komediowego serialu produkcji CANAL+ na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka ("Bogowie", "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"), padł ostatni klaps. To produkcja, jakiej jeszcze na polskim rynku nie było.

Historia mężczyzny, któremu śmierć przemeblowała życie. Jej główny bohater, czterdziestoletni Jan nagle umiera na zawał serca, ale... zmartwychwstaje. I o zgrozo widzi, że jego dotychczasowe życie było warte jeszcze mniej, niż sądził. Czy jego niespodziewany powrót cokolwiek zmieni?

"Ostatnie dwa lata dla wielu ludzi były punktem zwrotnym, w którym zaczęli myśleć o poważnych zmianach w swoim życiu. Jednak jak bywa z tego typu postanowieniami, większość z nas niewiele zrobiła. O tym jest 'Powrót'. O całym naszym popapranym świecie, który ciągle testuje naszą wytrzymałość. To historia o potrzebie odrodzenia i prawdziwej wolności, która zmienia nasze życie na lepsze. 'Powrót' to pozytywna opowieść, która może skłonić do zastanowienia. A przy sposobności na pewno rozbawić" mówi autor scenariusza i producent kreatywny "Powrotu", Krzysztof Rak.

Reklama

"Powrót": Obsada i twórcy

W głównej roli Jana występuje Bartłomiej Topa, któremu towarzyszą między innymi Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Walach, Maria Dębska i Matylda Giegżno.

Wszystkie odcinki wyreżyserował Adrian Panek ("Daas", "Wilkołak"). Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska ("Hiszpanka"), za scenografię Daria Dwornik ("Kruk"), a za kostiumy Małgorzata Fudala ("Klangor"). Producentem serialu jest Wonder Films - dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Informacja o szczegółowej dacie premiery już wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy