Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Planeta singli. Osiem historii": Canal+ prezentuje grę na pierwszą randkę!

Pierwsza randka może być źródłem zarówno ekscytacji, jak i stresu. A jeśli po kurtuazyjnej wymianie uprzejmości nagle zabraknie tematów do rozmów i zacznie się nerwowe zerkanie na zegarki? Spokojnie! Canal+ przygotowało dla randkowiczów specjalna grę, która będzie dla nich praktycznym przewodnikiem. Już teraz można ją pobrać ze strony dedykowanej serialowi, a dziś wieczorem, o 20:00 na IG @trudnasztuka live na temat samego randkowania online. Premiera kolejnego odcinka serii PLANETA SINGLI. HISTORIA PIĄTA: DYSTANS już jutro, 17.12 w serwisie CANAL+ online i o 21:00 na kanale CANAL+ PREMIUM.

"Gra na pierwszą randkę"

Żyjemy szybko i intensywnie, dlatego też w dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje miłości w sieci lub poprzez aplikacje randkowe. Pierwsze spotkanie z nieznajomą osobą zazwyczaj jest mieszanką oczekiwania, podniecania, ale też niepokoju i napięcia. Chcemy wypaść jak najlepiej. To normalne. Czy można przygotować się do pierwszej randki tak, żeby zrobić pozytywne wrażenie i poprowadzić rozmowę gładko, czyniąc z niej ciekawą i przyjemną oraz wartościową dla obu stron konwersację? Można!

CANAL+, który jeszcze niedawno pytał Polki i Polaków jak randkują w badaniach "Miłość w czasach aplikacji, teraz kontynuując dyskusję, stworzyło i oddaje w ręce randkowiczów internetowy quiz - "Gra na pierwszą randkę".

Reklama

Gra zawiera 20 zróżnicowanych pytań. Nie byle jakich pytań. Zestaw bowiem został opracowany we współpracy z Barbarą Strójwąs znaną w sieci jako @trudnasztuka - psychologiem miłości, któremu przyświeca cel budowania dobrych związków. Pytania zapewnią "bezpieczne" otwarcie rozmowy, dostarczą tematów do dyskusji, a jednocześnie zostały skonstruowane tak, żeby można było dowiedzieć się jak najwięcej o drugiej osobie. Na pytania otwarte odpowiadacie wspólnie natomiast obstawiacie odpowiedź, jakich udzieliłaby druga osoba w przypadku pytań zamkniętych. Kolejność zadawanych pytań nie ma znaczenia.

Mieszajcie pytania, losujcie, zgadujcie, wymieniajcie się spostrzeżeniami - bawcie się razem!

Grę można już podebrać ze strony serialu PLANETA SINGLII. OSIEM HISTORII.

Barbara Strójwąs jest z wykształcenia psychologiem i zajmuje się psychologią miłości. Fascynuje się tym, w jaki sposób ludzie dobierają się w pary i tworzą bliskie relacje. Obecna na IG oraz FB, prowadzi praktykę psychologiczną, w której pomaga Klientom odnaleźć miłość i satysfakcję z życia w związku z samym sobą i innymi. Autorka licznych gier dla par i ebooków.

Już dzisiaj, o godz. 20:00 na IG @trudnasztuka niesamowity live z Barbarą Strójwąs na temat randkowania online. Już teraz możecie zostawić pytanie na profilu @trudnasztuka. Wieczorem o 20:00 Basia omówi temat szukania miłości w internetowym świecie, ale też chętnie odpowie na pytania - te pozostawione wcześniej na profilu oraz te, które pojawią się na bieżąco, w czasie spotkania.

"Planeta singli. Osiem historii": Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny odcinek serii: "PLANETA SINGLI. HISTORIA PIĄTA: DYSTANS" już w najbliższy piątek 17.12: od rana w serwisie CANAL+ online oraz o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM.  
swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy