Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Paulina Gałązka zmieniła wizerunek do roli w serialu "Emigracja"

W sierpniu ruszyły zdjęcia do serialu Canal+ Polska, "Emigracja", który jest ekranizacją głośnej powieści Malcolma XD o Polakach, którzy wyjechali do Anglii za pracą. Główne role grają Tomasz Włosok oraz Michał Balicki. Do obsady, jak dowiedział się nieoficjalnie PAP Life, dołączyła też Paulina Gałązka.

Aktorka do tej roli przeszła metamorfozę - na jej głowie pojawiły się dredy, czym zresztą pochwaliła się na Instagramie.

"Emigracja" ukazała się najpierw jako powieść w 2019 r. Jej autor, Malcolm XD, ukrywający się pod pseudonimem, pisząc ją, inspirował się doświadczeniami ze swojego życia. Książka stała się bestsellerem - sprzedała się w nakładzie 65 tys. egzemplarzy.

"Emigracja": O czym opowie serial Canal+?

"W 'Emigracji' urzekło mnie to, że to nie tylko przezabawna i trochę łotrzykowska historia o perypetiach głównego bohatera i jego przyjaciela. Pod fasadą historii śmiejącej się z naszych rodaków za granicą kryje się błyskotliwa analiza polskiej prowincji i społeczności emigrantów w Wielkiej Brytanii, pokazująca, jak wygląda obecny tygiel narodów w Europie" - wyjaśniał w informacji prasowej Łukasz Kośmicki, który podjął się wyreżyserowania 10-odcinkowej serialowej adaptacji. Jest też współautorem scenariusza, przy którym pracował również Malcolm XD.

Reklama

Zdjęcia do "Emigracji" realizowane są w Polsce i w Londynie. Premiera zapowiadana jest na wiosnę 2023 r.

Paulina Gałązka: Kocham metamorfozy

Paulina Gałązka, która znalazła się w obsadzie "Emigracji", do roli w tym serialu radykalnie zmieniła wizerunek. Nosi teraz mięsiste dredy w kolorze jasnego blondu. "Kocham metamorfozy! Nową przygodę zacząć czas. Producent Dorota Kośmicka, reżyser Łukasz Koścmicki" - aktorka napisała pod swoim zdjęciem portretowym, na którym prezentuje się w nowej odsłonie. Gałązka nie podała tytułu serialu, jednak jak udało się nieoficjalnie ustalić PAP Life, pracuje właśnie przy wspomnianym projekcie Canal+. Komentarze pod wpisem aktorki pełne są zachwytów nad jej nowym wizerunkiem.

Dowodem na to, że Paulina nie boi się radykalnych metamorfoz, jest też jej rola w "Dziewczynach z Dubaju". Za kreację seksmenadżerki, Emi, uhonorowana została statuetką dla najlepszej aktorki europejskiej na festiwalu filmowym Septimius w Amsterdamie.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Gałązka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy