Canal+: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 24
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cztery pory Igi": Serial o Idze Świątek zadebiutuje w Canal+

Iga Świątek od wielu miesięcy jest najlepszą "rakietą" świata, nic więc dziwnego, że zaczynają o niej powstawać... seriale. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, 24 grudnia w Canal+ Sport i Canal+ online zadebiutuje sportowy miniserial "Cztery pory Igi". Produkcja opowie o dokonaniach tenisistki w mijającym roku.

To było rok Igi Świątek

- To był wyjątkowy rok Igi Świątek, a za jej sprawą, także niesamowity czas całego polskiego sportu. Postanowiliśmy udokumentować niesamowite wydarzenia w światowym tenisie i oddać głos głównym bohaterom. Najlepsza tenisistka świata zawsze podkreśla, jak wiele zawdzięcza swojemu teamowi. Przeżywając wspólnie z Igą cztery pory roku poznamy ją i jej najbliższych od innej strony - mówi Żelisław Żyżyński, dziennikarz Canal+ Sport, zapowiadając produkcję o dokonaniach naszej najlepszej tenisistki.

Reklama

Z informacji opublikowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w kilkudocinkowym serialu twórcy przybliżą w porządku chronologicznym najważniejsze wydarzenia z pracowitego roku Igi Świątek. Wygrane turnieje, setki godzin morderczego treningu i zwykłą codzienność. Całość zostanie okraszona wywiadami, nie tylko z samą gwiazdą, ale także jej rodziną, trenerami, sztabem szkoleniowym. 

- Wspólnie z widzami raz jeszcze rozegramy wiele meczów wraz z nią - dodaje Żyżyński.

Za produkcję serialu odpowiadają Żelisław Żyżyński, Bartosz Ignacik oraz Karol Płatek. Pierwszy odcinek miniserialu pojawi się w Wigilię na antenie Canal+ Sport i w serwisie Canal+ online. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Canal+: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy