Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Canal+ z nowym cennikiem. Opłata za Viaplay nie ulegnie zmianie

Jak informują Wirtualnemedia.pl, choć użytkowników Canal+ czekają podwyżki, z dodatkowych opłat za dostęp do Viaplay będą zwolnieni nowi abonenci platformy, wybierający pakiet Sport. Jak oznajmił Piotr Kaniewski, rzecznik Canal+, dostęp do serwisu będzie oferowany również dla obecnych klientów oraz dla klientów przedłużających umowy.

Nowości w ofercie skandynawskiej platformy

Kilka dni temu Canal+ ogłosiła zmiany w cenniku i nowości w swojej ofercie programowej. Już wkrótce użytkownicy platformy będą mogli uzyskać dostęp do kanału przyrodniczego Love Nature 4K oraz wykupić możliwość korzystania z serwisu streamingowego Viaplay, na którym można oglądać na żywo mecze Ligi Mistrzów czy Premier League. 

Subskrybenci platformy, którzy już wcześniej wykupili pakiet sportowy, będą mogli przez miesiąc korzystać z serwisu za darmo. Po upływie tego czasu opłata za dostęp do Viaplay będzie kosztować 19 zł. 

Reklama

Jak podają Wirtualnemedia.pl serwis Viaplay oferowany będzie od wtorku w nowej paczce Sport, która będzie dostępna dla nowych klientów (tę usługę będą mieć oni w pakiecie). Dla stałych klientów Canal+, którzy już wcześniej korzystali z pakietu Sport, platforma udostępni opcję dokupienia Viaplay. Pierwszy miesiąc za 0 zł i 19 zł w kolejnych miesiącach. Dokładnie taka sama oferta została przygotowana dla użytkowników, którzy korzystali dotychczas z innych pakietów i są zainteresowani nowym serwisem streamingowym. 


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Canal+: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama