Reklama

Californication

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 146
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W Polsce zaczyna się trzeci sezon

No i jak, Hank? Trzeba zacząć zarabiać na życie, zająć się dorastającą córką i oprzeć ponętnym studentkom. W trzecim sezonie "Californication" nadpobudliwy pisarz staje wobec poważnych wyzwań.

Ojciec, który tyle razy zawodził zaufanie swojej córki, zostanie ukarany przez los. Hank Moody (David Duchovny) dowie się, że samotne wychowywanie nastolatki to droga przez mękę. Becca (Madeleine Martin), dawniej dosyć tolerancyjna wobec ojca, stanie się surowym sędzią. Coraz częściej będzie kwestionować jego autorytet. Na domiar złego znajdzie sobie przyjaciółkę, amatorkę szybkiego seksu i narkotyków. Hank będzie miał jeszcze więcej kłopotów. Po raz pierwszy od ekranizacji swojego przeboju, zaniepokoi się stanem konta. Nie ma co liczyć na to, że napisze kolejną książkę i zgarnie gigantyczne honorarium. Do wydawców dotarły już pogłoski o jego kłopotach twórczych, więc jego agent nie wytarguje od nich nawet zaliczki. Może ratunkiem okaże się posada wykładowcy literatury na uniwersytecie? Byłby to całkiem niezły pomysł, gdyby nie bardzo wyzwolone studentki, chcące sprawdzić, czy wiadomości o seksoholizmie pisarza nie są przesadzone.

Reklama

Trudno robić karierę uniwersytecką, gdy wokół pełno pokus, a rektor Stacy Koons (Peter Gallagher) obrzydza nowemu pracownikowi życie. Nie wie tylko, że nie tak łatwo pozbyć się Hanka!

Trzeci sezon "Californication" od 1 stycznia 2010 roku, w telewizji HBO.

Widzieliście już ostatni sezon (nie pytam skąd mieliście odcinki)? Czy serial trzyma poziom? Pogadajmy na FORUM >>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje