Reklama

Californication

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 144
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maraton serialu

HBO zaprasza na maraton jednego z najlepszych premierowych seriali ostatniego roku: Californication. David Duchovny za swoją rolę w tym serialu otrzymał Złoty Glob. Californication będzie można zobaczyć 25 i 26 kwietnia w HBO Comedy.

Hank Moody (David Duchovny) jest pisarzem nihilistą i seksoholikiem, który ma obsesję na punkcie szczerości. Jego książka Bóg nienawidzi nas wszystkich odniosła ogromny sukces, jednak już od dłuższego czasu Hank nic więcej nie wydał. Rozstał się z narzeczoną Karen (Natascha McElhone), a ich 12-letnia córka Becca (Madeleine Martin) jest w trudnym wieku dojrzewania. Choć w życiu Hanka nieustannie pojawiają się nowe kobiety, była narzeczona nadal jest dla niego kimś wyjątkowym. Karen jednak ma już nowego mężczyznę, a on ma córkę, która - jak się okazuje - była kochanką Hanka.

Reklama

Magazyn The Rolling Stone nazwał Californication `najbardziej niepoprawnym programem, jaki można było oglądać bez używania karty kredytowej. 12-odcinkowy serial został wyprodukowany przez stację Showtime. W styczniu 2008 David Duchovny za swoją rolę został nagrodzony Złotym Globem, a serial otrzymał nominację do tej nagrody, W kwietniu tego roku mają ruszyć zdjęcia do kolejnego sezonu serialu.

Maraton serialu będzie można oglądać w HBO Comedy w piątek, 25 kwietnia i w sobotę, 26 kwietnia od godz. 22:00. Każdego dnia HBO Comedy pokaże 6 odcinków serialu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje