Reklama

Californication

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 144
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Californication" na antenie Comedy Central

22 września Comedy Central wyemituje drugi odcinek najnowszego sezonu "Californication". Jak zwykle nie obędzie się bez niespodzianek. Rzeczywistość da nieźle popalić wszystkim bohaterom. Hank Moody (David Duchovny) spotka na odwyku niezwykłą kobietę. Jego agent, Charlie, zagra homoseksualistę, a Karen i Marcy spróbują od nowa ułożyć sobie życie.


Reklama

 

Po jednej z mocno zakrapianych imprez Hank wyląduje na odwyku. Teraz zamiast codziennych zabaw i uciech będą czekać go poranne spotkania z terapeutą i rozmowy z innymi pacjentami. Wszystko wskazuje na to, że jego życie zmieni się nie do poznania. Na szczęście na horyzoncie pojawi się piękna, tajemnicza Faith. W jej rolę wcieli się Maggie Grace, która zagrała m.in. w Zmierzchu czy Zagubionych. Kobieta być może stanie się muzą i natchnieniem Hanka. Pisarz na pewno nie przejdzie obok niej obojętnie.

W międzyczasie Charlie będzie dokładał wszelkich starań, by pozyskać kolejnego klienta. Dojdzie nawet do tego, że zacznie udawać homoseksualistę. Wszystko po to, aby namówić do współpracy aktora Robbiego Maca (Johann Urb). Drogi Marcy i Stu znów się skrzyżują, a Karen spróbuje swoich sił jako dekoratorka wnętrz. Losy wszystkich bohaterów nieoczekiwanie połączy muzyk rockowy, Atticus Fetch, którego zagra Tim Minchin - australijski muzyk i aktor komediowy. 

Emisja 2. odcinka: 22 września, niedziela, godz. 22:00


Dowiedz się więcej na temat: Californication | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje