Reklama

Californication

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 146
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Californication": David Duchovny Rosjaninem?

David Duchovny, czyli Hank Moody z "Californication" i agent Mulder z serialu "Z archiwum X", wystąpił w reklamie, w której zastanawia się, jak wyglądałoby jego życie gdyby był... Rosjaninem!


Reklama

Prorsyjska reklama z udziałem Duchovnego już stała się hitem internetu. W ciągu kilkudziesięciu godzin od premiery obejrzano ją 1,8 mln razy - donosi serwis Press.pl.

W spocie oglądamy, jak potoczyłoby się życie hollywoodzkiego gwiazdora, gdyby był Rosjaninem. Być może zostałby astronautą, choreografem baletowym lub hokeistą?

"David Duchovny postanowił zrobić film o rosyjskiej dumie i miłości do kraju. Niedawno mówił o swoim pochodzeniu, a teraz przedstawia, jak jego życie potoczyłoby się, gdyby jego przodkowie nie wyemigrowali do Ameryki" - głosi podpis pod spotem.

Reklama wywołuje skrajne komentarze w mediach społecznościowych. Gorącą atmosferę podsyca fakt, że Duchovny twierdził wcześniej, że ma rosyjskie i polskie korzenie, a niedawno za pośrednictwem serwisu Twitter przyznał się, że jego przodkowie pochodzą z Ukrainy.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Californication | david duchovny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje