Reklama

Bunt

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 69
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bunt!": Kiedy widzowie zobaczą nowy sezon produkcji?

Ekipa serialu "Bunt!" wraca na plan. Zdjęcia do jesiennego sezonu wystartują jeszcze w maju. W nowej odsłonie widzowie ponownie zobaczą Jana Wieczorkowskiego, Magdalenę Turczeniewicz, Krzysztofa Piątkowskiego, Lidię Sadową, Natalię Jędruś czy Macieja Kucharskiego. Nie zabraknie także jednak nowych gwiazd!

Serial "Bunt!" zyskał popularność zarówno wśród widzów TVN, jak i użytkowników Playera. Produkcja znajduje się wśród najchętniej oglądanych propozycji tej platformy.

"Bunt": Kiedy nowy sezon?

W finałowych odcinkach tego sezonu Gawron przebiegle zdobywa zaufanie Wiki - jest gotowa na wszystko, żeby znaleźć coś na znienawidzonego Wilka! A ten nadal nie jest w stanie trzymać się z daleka od Anki - wspólnymi siłami próbują pomóc Winetu, do którego dotarło, że musi poznać swoją córkę. Jednak dziewczyna razem z matką właśnie wyjeżdża z miasta.

Reklama

Producentami "Buntu!" są Tomasz Karpiński (m.in. "Pułapka", "Na Wspólnej") i  Marta Fujak (m.in. "UFO Witness" i "Suspicious Minds"), reżyserem formatującym Darek Twaróg (m.in. "Krzysztof", "Na Wspólnej"), autorem zdjęć Robert Halastra (m.in. "Generał", "Szóstka") a za montaż odpowiada Robert Ciodyk (m.in. "Teraz ja", "Na Górze Tyrryry"). Scenariusz, oparty na oryginalnym pomyśle TVN Grupa Discovery, tworzą Maciej Kazula i Beata Halastra.

Finałowe odcinki sezonu można zobaczyć od poniedziałku do piątku o godz. 18:25 na kanale TVN. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL