Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29939
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zlot fanów

Już w piątek, 14 sierpnia, na warszawskiej Agrykoli odbędzie się pierwszy "Fanzlot Brzydulomaniaków", czyli fanów serialu "BrzydUla". Dla widzów przygotowano wiele niespodzianek, w tym koncerty i spotkania z aktorami.

Na wszystkich fanów czekać będą aktorzy kreujący w serialu główne role, w tym Julia Kamińska (tytułowa Brzydula) oraz Filip Bobek (Marek). Będą także m.in. Małgorzata Socha oraz Maja Hirsz.

Reklama

W programie zlotu znalazły się wywiady z aktorami, konkurs na najlepszego sobowtóra Brzyduli, degustacja... pierogów oraz emisja nowych odcinków serialu, które pokazane zostaną na antenie TVN dopiero po wakacjach.

Wieczorem odbędą się dwa koncerty - na scenie ustawionej na warszawskiej Agrykoli pojawią się Monika Brodka oraz Mezo.

Serial to opowieść o losach dziewczyny z małego miasteczka pod Warszawą, która dostaje pracę w renomowanym domu mody - Febo&Dobrzański. Jak się okazuje, wielki świat show-biznesu rządzi się brutalnymi i okrutnymi regułami. Ula postanawia z nimi walczyć.

"BrzydUla" to polska wersja amerykańskiego serialu "Brzydula Betty"- opowieści o mało atrakcyjnej, zwyczajnej dziewczynie, która próbuje odnaleźć się w firmie projektującej odzież. Serial, w którym w roli tytułowej wystąpiła aktorka America Ferrera, osiągnął w USA ogromną popularność.

Amerykański serial inspirowany był kolumbijską telenowelą "Jo Soy Betty, La Fea".

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje