Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29854
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zawsze miała... kompleksy

Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", przyznała w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, że nigdy nie miała najlepszego zdania o swojej... figurze.


- Zawsze miałam kompleksy - wyznała Julia, dodając, że kiedy patrzy na swoje odbicie w lustrze, dostrzega wiele rzeczy, które chciałaby zmienić.

Reklama

- Nigdy nie byłam zadowolona z mojej figury, dlatego staram się regularnie ćwiczyć. Co drugi dzień robię brzuszki, choć wcale mi się nie chce - powiedziała aktorka.

Julia znalazła nawet dla siebie odpowiedni zestaw ćwiczeń - tzw. szóstkę Weidera - pomagający spalić zalegającą tkankę tłuszczową, wzmacniający mięśnie brzucha i pozwalający wykształcić ich rzeźbę.

- Podobno, jak robi się te ćwiczenia przez 42 dni, chudnie się w talii i biodrach, a do tego ma się twardy i płaski brzuch - stwierdziła serialowa Ula Cieplak z "BrzydUli", przyznając jednak, że brakuje jej czasu, by ćwiczyć codziennie.

Nie jest tajemnicą, że Julia Kamińska jest wielkim... łasuchem. Żartuje, że może gdyby poddała się którejś ze znanych diet, łatwiej byłoby jej doprowadzić swoją figurę do takiego stanu, o osiągnięciu jakiego marzy.

- Niestety, moją ulubioną potrawą od lat jest pizza - śmieje się aktorka.

- Jestem fanką włoskiej kuchni. Kiedyś mogłam w każdych ilościach jeść mozarellę z pomidorami, potem pochłaniałam niemal codziennie makaron z pesto, ostatnio odkryłam zupę-krem z selera z oliwą truflową, ale pizza jest jednak u mnie od dawna i niezmiennie na pierwszym miejscu. Mogłabym ją jeść trzy razy dziennie!- twierdzi Julia.

Zobacz inne aktorki, które zrzuciły zbędne kilogramy!

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | seriale | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje