Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zagra Niemkę?

Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z serialu "Brzydula", wzięła udział w zdjęciach do niemiecko-polskiego filmu "Zimowy ojciec". Aktorka wcieliła się w postać sympatycznej listonoszki.

"Wybrałam się na casting, sądząc, że moim atutem będzie fakt, iż studiuję germanistykę. I rolę dostałam, ale Polki, która na ekranie nie mówi ani słowa po niemiecku" - śmieje się Julia Kamińska. "Jednak tak czy inaczej praca przy tym filmie dała mi szansę na szkolenie języka, co niewątpliwie zaprocentuje na uczelni".

Reklama

Julia zagrała sympatyczną listonoszkę, która pomaga głównym bohaterom dostać się na teren gdyńskiej stoczni. Popularna aktorka pracowała u boku takiej aktorskiej sławy, jaką niewątpliwie jest Daniel Olbrychski, który niedawno skończył zdjęcia do filmu z Angeliną Jolie.

"Zimowy ojciec" należy do nurtu kina familijnego. To historia jedenastoletniej Kattaki z Berlina. Dziewczynka pewnego dnia dowiaduje się, że jej ojcem nie jest mężczyzna, który ją wychował. Jedyne, co wie o biologicznym ojcu to to, że jest rosyjskim marynarzem, a statek, na którym aktualnie pływa, zawinął na kilka dni do gdyńskiego portu.

Film pojawi się na ekranach kin pod koniec roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje