Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 30015
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z "brzydkiego kaczątka" zmieniła się w piękną kobietę!

Julia Kamińska w niczym dziś nie przypomina dziewczyny, jaką była, gdy grała Ulę Cieplak w niezapomnianej "BrzydUli". Z "brzydkiego kaczątka" przeistoczyła się w piękną, elegancką i świadomą swojej urody kobietę!Jako Ula Cieplak zachwycała pogodą ducha, optymizmem i pracowitością. Niestety, o jej urodzie niewiele można było powiedzieć, bo ukryta za ogromnymi okularami, oszpecona aparatem ortodontycznym i fatalną fryzurą nie mogła po prostu powodować szybszego bicia męskich serc. Od chwili, gdy Julia Kamińska grała w "BrzydUli", minęły już cztery lata...

Reklama

Aktorka przeszła w tym czasie ogromną metamorfozę i dziś nie ma już chyba mężczyzny, który nie obejrzałby się za nią na ulicy. Julia, po wielu eksperymentach ze swoim wyglądem i kilkukrotnej zmianie koloru włosów, wreszcie chyba znalazła sposób, by zachwycać swoją urodą! Ciemne proste włosy, perfekcyjny makijaż i elegancki strój - oto, jak prezentowała się na sobotniej premierze "Klatki wariatek" w warszawskiej Komedii, podczas której przyciągała ku sobie pełne zachwytu spojrzenia niemal wszystkich obecnych w teatrze panów.

- To, jak wyglądam, ma dla mnie - jak chyba dla wszystkich kobiet - znaczenie, ale nie spędzam zbyt wiele czasu przed lustrem, nie zastanawiam się godzinami, w co się ubrać... - mówi Julia Kamińska.

Nie jest tajemnicą, że Julii zależy przede wszystkim na tym, by podobać się swemu ukochanemu - Piotrowi Jaskowi. To on jest przecież najważniejszym mężczyzną w jej życiu!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Julii Kamińskiej z sobotniej premiery "Klatki wariatek". Zobaczcie, jak wypiękniała serialowa BrzydUla.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | seriale | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama