Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 30154
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

Nasza użytkowniczka A66 napisała bardzo ciekawy komentarz do serialu "Prosto w serce". Czy podzielacie jej zdanie?

Oglądając serial "Prosto w serce", narzuca się porównanie z "Brzydulą". W obecnie emitowanym serialu brakuje mi dowcipniejszych dialogów. Dostrzegam niektóre powiedzonka przeniesione z "Brzyduli", ale ani same dialogi, ani powielone sytuacje nie wzbudzają u mnie podobnych emocji.

Reklama

Serial "Brzydulę" nagrywałam i zaraz po zakończeniu emisji oglądałam powtórnie ciesząc się tak samo, jak przy premierowym oglądaniu. Potem kupiłam płyty i ponownie przeżywałam z bohaterami chwile śmieszne i poważne.

Jak do tej pory, nie odczuwam chęci oglądania powtórnie obejrzanych odcinków. W każdym następnym odcinku oczekuję, że rozkręcą się błyskotliwe rozmowy, niestety nie mogę się tego doczekać.

W serialu "Prosto w serce" nie mogę wyłowić głębszych myśli podawanych komediowy sposób, które w porównywanym serialu zauważałam. Porównując te dwa seriale zauważyłam, że wykształcenie bohaterek ma znaczny wpływ na ich zachowanie.

Ambitna i wykształcona Ula pomagała Markowi merytorycznie rozwiązywać problemy, bo urodą było jej trudno. W tym serialu, Monika nie wpływa na Artura by był dobrym "ojcem", chociaż oczekiwałam tego od niej, jako od osoby wychowanej w domu dziecka, łaknącej miłości rodzicielskiej.

Odbieram jej zachowanie jako osoby, która nie potrafi zrezygnować z własnych przyjemności i pomóc Arturowi dobrze spełniać obowiązki ojca, którym chce być starając się o adopcję dzieci.

Powoli tracę nadzieję, że serial "Prosto w serce" może walczyć o nagrodę publiczności. Mimo bardzo dobrej obsady (chyba właśnie obsada w znacznej części narzuciła porównania z "Brzydulą") scenariusz nie wytrzymuje porównań. Widocznie za dużo oczekiwałam, ale miałam podstawy, ponieważ oba seriale oparte są na serialach zagranicznych, adaptowanych do warunków polskich.

Czy zgadzacie się z tą opinią?Podyskutuj z fanami tego serialu na jego forum w ŚwiecieSeriali.pl.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla | Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje