Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 30153
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wakacyjny konkurs dwutygodnika "Świat Seriali" rozwiązany!

Najlepszym scenariuszem okazała się zabawna kontynuacja losów bohaterów "BrzydUli".

Konkurs na wakacyjne fan fiction, czyli tworzenie przez fanów opowiadań oraz scenariuszy na bazie seriali - zakończony. Szczęśliwą zwyciężczynią okazała się autorka przezabawnej kontynuacji losów bohaterów serialu "BrzydUla".

Reklama

W nagrodę poleci do Egiptu i spędzi cały tydzień w ekskluzywnym hotelu w Hurghadzie. Chcecie poznać jej zakończenie? Przeczytacie je poniżej!

Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, ponieważ poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. Wresz­cie, po burzliwych naradach, wyłoniono zwycięzców, któ­rych listę publikujemy poniżej. Laureatom gratulujemy i ży­czymy dalszych sukcesów!


Laureatami konkursu "Świata Seriali" zostają:

1. miejsce: Wspaniała podróż - Monika Wawrzyńska z Dąbrowy Chotomowskiej. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą spędzi 7 dni w luksusowym hotelu Prima Life Makadi Resort & Spa ***** w Hurghadzie (Egipt), położonym przy pięknej piaszczystej plaży. Oczywiście w opcji All inclusive (całe wyżywienie i napoje gratis)! Dwa baseny, siłownia, kort do squasha i tenisa, restauracje i bary - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na gości. Można też udać się na odnowę biologiczną albo ponurkować... Sponsorem nagrody jest biuro podróży EXIM Tours.

2. miejsce: Kurs nauki pisania seriali -  Paulina Dzwończak z Lidzbarka Warmińskiego, Anna Falkiewicz z Łowicza, Monika Mikłaszewska z Jarosławia, Anna Przybyll z Warszawy, Ewa Szustkiewicz z Zawidza Kościelnego, Ewelina Żaczek z Katowic. Podczas jednodniowych warsztatów uczestnik pozna podstawy praktycznych aspektów pracy scenarzysty telewizyjnego, m.in. budowanie postaci, zasady pisania dialogów i konstruowania scen. Poprowadzi je Agnieszka Kruk, scenarzystka, która w swojej karierze uczestniczyła w tworzeniu ponad 1100 odcinków seriali (m.in. "Na Wspólnej", "Pierwsza Miłość"). Zajęcia odbędą się w Warszawie.

3. miejsce: Zestawy płyt DVD -  Monika Bachciak z Bolesławic, Monika Bzdęga z Brzegu, Marzena Gaik z Grabowa, Barbara Kalisz z Knurowa, Robert Mastalerek z Piły. A w każdym z nich same serialowe hity i klasyki: "Lost: Zagubieni", "Ludzie Chudego", "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52". Taki zestaw to gratka dla każdego fana. Dodatkowym atutem jest to, że boxy są pięknie wydane, co zadowoli nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. Sponsorem nagrody jest CD Projekt.

A oto zwycięska praca:


Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla | seriale | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje