Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29842
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ula kontra Majka!

SPOILER! We wtorek kończy się "BrzydUla". Na planie ostatniego odcinka Ula spotka się z Majką, która będzie występować w roli fotografa. A po wspólnym odcinku, TVN pokaże pilotowy odcinek ... "Majki".

Zobacz jak potoczą się losy Cieplakówny oraz Olkowiczówny:

Reklama

"BRZYDULA":

Już jutro, we wtorek 22 grudnia TVN pokaże ostatni, 235. odcinek "BrzydUli". Wreszcie dowiemy się, kogo los (czytaj: scenarzyści z Piotrem Jaskiem na czele) połączy w pary, a kto nie będzie miał nawet najmniejszych powodów do radości.


Oni będą razem:

1. Ula Cieplak (Julia Kamińska) i Marek Dobrzański (Filip Bobek) - do nich należeć będą w całości dwie ostatnie - jakże romantyczne - sceny serialu. Czego należy się po nich spodziewać? Głębokich spojrzeń prosto w oczy, publicznego wyznania miłości i… baardzo namiętnych pocałunków;

2. Bufetowa Ela (Katarzyna Zielińska) i ochroniarz Władek (Michał Gadomski);

3. Asystentka Violetta Kubasińska (Małgorzata Socha) i dyrektor działu kadr Sebastian Olszański (Łukasz Garlicki)

4. Kadrowa Ala (Dorota Pomykała) i Józef Cieplak (Marek Włodarczyk), tata Uli;

5. Maciej Szymczyk (Krzysztof Czeczot) i asystentka Ania (Monika Fronczek).


Oto wielcy przegrani:

1. Aleksander Febo (Mariusz Zaniewski) - nie uda mu się zniszczyć Urszuli Cieplak i odebrać jej fotela prezesa Domu Mody Febo&Dobrzański. Jedyne, co mu zostaje, to wyjechać to Włoch.

2. Paulina Febo (Maja Hirsch) - w ostatecznej rozgrywce przegra rywalizację z Ulą Cieplak o Marka Dobrzańskiego. Pewnie wyjedzie z bratem do Włoch.

Emisja ostatniego odcinka: 22 grudnia, 17: 55


"MAJKA"

Nowy serial TVN-u "Majka" to opowieść o losach młodej i zdolnej dziewczyny, której pasją jest fotografia. Majka Olkowicz (Joanna Osyda) marzy o międzynarodowej karierze. By tego dokonać, zamierza wyjechać na studia do Florencji i uczyć się pod okiem najlepszych. Jednak los pokrzyżuje te plany... Jutro pilot serialu, który startuje 4 stycznia, ale już dziś możesz poznać jego bohaterów.


UKOCHANY I JEGO ŻONA:

Aleksandra i Michał:

Na pozór idealne małżeństwo. W gruncie rzeczy, więcej ich dzieli niż łączy. Aleksandra (Marieta Żukowska), to piękna lecz pozbawiona skrupułów kobieta. Potrafi doskonale grać czułą żonę i kochającą synową, bo ma w tym interes...Michał (Tomasz Ciachorowski) gardzi pieniędzmi ojca. Do wszystkiego dochodzi sam. Marzy o dziecku. Nie wie, że jego żona była już kiedyś w ciąży...


PRZYJACIELE:

Lilka (Magdalena Grąziowska) - jest jedyną przyjaciółką Majki. Choć dziewczyny różnią się od siebie temperamentem, a Lilka nie zawsze rozumie zachowania niepokornej Majki, przyjaciółki trzymają sztamę od dzieciństwa.

Konrad (Bartosz Waga) - skrycie podkochuje się w Majce. Konrad to typ macho. Nie może zrozumieć, czemu Majka nie jest nim zainteresowana. Uwaga! Odtrącony potrafi nieźle namieszać...


RODZINA:

Anna (Ewa Kaim) - Majka jest jedynaczką i oczkiem w głowie mamy Anny. Kobieta wychowywała córkę bez ojca. Jakub opuścił ją i wyjechał do Włoch, gdy była w 6. miesiącu ciąży. Od tamtej pory Anna z nikim się nie związała.

Piotr (Jakub Bohosiewicz) - wujek Majki. To typ "piotrusia pana". Zdolny leń o wielkim sercu. Nigdy nie poświęcał się pracy, bo nie znosi poleceń. Jest lekkoduchem i babiarzem, choć sam o sobie mówi: "miłośnik kobiet".

Róża (Anna Tomaszewska) - seniorka rodu Olkowiczów. Kobieta twarda i harda, mocno stąpająca po ziemi. Róża czuje się odpowiedzialna za całą rodzinę, tym bardziej, że jej dzieci nie ułożyły sobie życia.


ZNAJOMI Z PRACY:

Majka trafi do pracy w "Panorama Projekt", tam pozna ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Majka zaprzyjaźni się z Kasią (Gracja Niedźwiedź),wesołą sekretarką i księgową w jednym. Kasia zakochana jest w Bartku (Bogusław Kudłek), zdolnym projektancie.

Jego szefową jest Eliza (Karolina Stefańska),która nie pozwala sobie na bliższe relacje uczuciowe. Jest także Wiktor (Andrzej Deskur), który w tajemnicy współpracuje ze Stefanem oraz Sabina (MartaOjrzyńska), Dagmara (Weronika Rosati), bez pamięci zakochana w Michale, oraz Adam (Michał Lewandowski)- przyjaciel i wspólnik Duszyńskiego.


BLIŻSI I DALSI MICHAŁA:

Stefan (Andrzej Andrzejewski) - to wróg Michała od czasów studiów i właściciel konkurencyjnej firmy architektonicznej "KonturLand". Pod maską szarmanckiego kobieciarza i utalentowanego architekta, kryje się prawdziwa kanalia zdolna do przestępstw i korupcji.

Grażyna (Beata Rybotycka) - jest ciotką i bratnią duszą Aleksandry. Nie pracuje, a środki na utrzymanie czerpie z alimentów od czterech byłych mężów. By podratować topniejącą fortunę, marzy o ponownym wyjściu za mąż. Ma obsesję na punkcie zachowania młodości. Nie znosi swojej siostry, Haliny (matki Oli).

Kazimierz (Tadeusz Huk) - ojciec Michała. Jest surowy i wymagający, często narzuca innym swoją wolę. Gdy dostanie wylewu zacznie myśleć o tym, kto odziedziczy jego majątek. Wybór padnie na nienarodzonego wnuka.

Lucyna (Katarzyna Gniewkowska) - matka Michała i uległa żona Kazimierza. Jest doskonałą obserwatorką. Wie, na czym, tak naprawdę, zależy synowej..


Napisz na FORUM komu będziesz kibicować w serialu.

Emisja pilotażowego odcinka: 22 grudnia, o 18.25

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje