Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 30158
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To ona oczaruje Karola!

Magda Mielcarz, czyli serialowa Julia Sławińska z "BrzydUli", w filmie "Och, Karol 2" jako Beata Dolniak sprawi, że tytułowy bohater Karol Górski (Piotr Adamczyk) bez reszty straci dla niej głowę.

Przez łóżko Karola Górskiego przewinie się tabun kobiet. Playboy zaliczy między innymi. Paulinkę (Marta Żmuda Trzebiatowska), Irenkę (Katarzyna Zielińska), Marysię (Małgorzata Socha), Wandę (Magorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka) czy Kołodziejową (Anna Samusionek). Ale to Beata, siostra Romana Dolniaka (Grzegorz Małecki), najbliższego przyjaciela Karola, bez reszty oczaruje łamacza kobiecych serc.

Reklama

- Jako Beata wpadnę w oko Karolowi i sprawię, że Górski padnie rażony strzałą Amora - zdradza ze śmiechem Magdalena Mielcarz.

- Na jej widok playboy dosłownie oniemieje z wrażenia. Jego serce zacznie bić jak oszalałe. To niespodziewane spotkanie będzie dla niego jak wybuch bomby atomowej. Po prostu zakocha się od pierwszego wejrzenia, po czym natychmiast zemdleje i padnie na posadzkę jak długi. Czy Beata odwzajemni uczucie Karola? Proszę obejrzeć film!

Zdradzamy, że w fazie powstawania filmu był pomysł, by rolę Beaty powierzyć aktorce Annie Czartoryskiej, która jest życiową partnerką Piotra Adamczyka. Nie wiadomo jednak, dlaczego nie doszło do realizacji tego konceptu. Niewykluczone, że Anna Czartoryska nie skorzystała z tej propozycji, gdyż Beata pojawia się w filmie tylko na kilkadziesiąt sekund.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje