BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29506
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sprawi sobie nowe auto?

Julia Kamińska, czyli Ula Cieplak z "BrzydUli", przeżywa trudne chwile. Brak propozycji zawodowych spowodował, że młoda aktorka ma chwilowe kłopoty finansowe. Czy to prawda?

Mercedes Benz E 200 w wersji cabrio warty 250 tysięcy złotych, który Julia dostała w nagrodę za zwycięstwo w show "Taniec z gwiazdami", nie należy już do serialowej BrzydUli. Aktorka musiała go sprzedać.

Reklama

O tym, że Julia Kamińska znalazła się w finansowym dołku, plotkuje się już od kilku miesięcy. Faktem jest, że choć po sukcesie serialu "BrzydUla" i zwycięstwie Julki w "Tańcu z gwiazdami" prorokowano, że młodziutka i sympatyczna aktorka zostanie wielką gwiazdą, Julii nikt nie zasypał propozycjami kolejnych ról. W martwym punkcie utknęła też jej kariera wokalna. Nic więc dziwnego, że Julii nie wiedzie się najlepiej.

Swojego mercedesa Kamińska nie sprzedała jednak dlatego, że brakuje jej pieniędzy na życie! Pozbyła się go, bo był bardzo drogi w utrzymaniu, za duży i niepraktyczny. Julia, jako świeżo upieczony kierowca, od początku bała się nim jeździć. Najprawdopodobniej aktorka już niebawem sprawi sobie nowe auto - niewielkie i wygodne.

Najprawdopodobniej też lada moment Julia znów stanie przed kamerą. Dowiedzieliśmy się, że dostała ofertę zagrania jednej z głównych ról w nowym serialu. Na razie gwiazda "BrzydUli" nie chce potwierdzić tej informacji oficjalnie i zdradzić, o jaki serial chodzi. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Jedno jest pewne - że Julia Kamińska nie zniknie z ekranów!

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje