Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29841
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Słodka zemsta Sochy

Po roli Violetty Kubasińskiej w "BrzydUli" kariera zawodowa Małgorzaty Sochy nabrała tempa. Aktualnie pracuje na planie nowej wersji komedii "Och, Karol" w reżyserii Piotra Wereśniaka. Zobacz zdjęcia z planu!

"Och, Karol" to historia 30-letniego Karola Górskiego (Piotr Adamczyk), który ma wyjątkową słabość do pięknych kobiet i odwrotnie - przyciąga płeć piękną mimowolnie i bez większego wysiłku.

Reklama

- Karol ma w sobie coś takiego, co powoduje, że kobiety tracą dla niego głowę i szaleją za nim - śmieje się Małgorzata Socha.

Choć Karola poznajemy trzy miesiące przed złożeniem przysięgi małżeńskiej, ani myśli on zrezygnować ze swoich starych przyzwyczajeń.

- W komedii gram Marysię, oficjalną narzeczoną Karola - mówi Małgorzata Socha.

- To typ kobiety idealnej, która z utęsknieniem i sercem na dłoni czeka na powrót swojego ukochanego z pracy. Będzie tak ślepo zakochana w Górskim, że przez myśl jej nie przejdzie, że ten mógłby ją zdradzić. Jednak każde kłamstwo prędzej czy później wychodzi na jaw. Marysia zacznie podejrzewać, że narzeczony nie jest z nią do końca szczery.

- Postanowi przeprowadzić dochodzenie - jego postępy będą tak niepokojące, że z ciężkim sercem i wyrzutami sumienia sprawdzi wiadomości w telefonie Karola. Gdy odkryje, że oprócz niej ukochany sypia z wieloma innymi kobietami, zaproponuje jego kochankom, aby zamieszkały razem z nią i Karolem.

W Karolu na zabój zakochane będą również: dojrzała mężatka Wanda (Małgorzata Foremniak), rudowłosa Irena (Katarzyna Zielińska) i zwariowana Paulina (Marta Żmuda Trzebiatowska).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje