Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 30168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowcy na premierze "Skrzydlatych świń"!

Na premierze filmu "Skrzydlate świnie" w reżyserii Anny Kazejak z Pawłem Małaszyńskim, Olgą Bołądź, Agatą Kuleszą i Cezarym Pazurą w rolach głównych królowały gwiazdy polskich seriali. Sprawdź, kto przyszedł i jak się prezentował.

Stali bywalcy salonów komentowali, że tak "wypasionej" premiery kinowej dawno w Warszawie nie odnotowano. Całe środowisko filmowe było ciekawe najnowszej roli Pawła Małaszyńskiego. Od razu zaznaczamy, że wypadł rewelacyjnie. To chyba najlepsza rola w jego dotychczasowym dorobku. Wreszcie mógł pokazać, co potrafi. Udowodnił, że jest nie tylko przystojny (w jednej ze scen pokazuje się tak jak go pan Bóg stworzył, czyli nago), ale także (a może nawet przede wszystkim) bardzo utalentowanym aktorem.

Reklama

Na premierze wypatrzyliśmy m.in. Julię Kamińską ("BrzydUla") z bratem, Katarzynę Glinkę ("Barwy szczęścia"), Marysię Niklińską ("Klan"), Aleksandrę Kisio ("Samo Życie", "Prosto w serce"), Małgorzatę Buczkowską ("Barwy szczęścia"), Marcina Kwaśnego ("Szpilki na Giewoncie"), Rafała Królikowskiego ("Hotel 52") i wiele innych gwiazd seriali.

Najbardziej obfotografowywani na premierze - po Pawle Małaszyńskim (+żona), Cezarym Pazurze (+żona), Agacie Kuleszy i Oldze Bołądź - byli Julia Kamińska i jej brat.

Kreacje gwiazd możecie ocenić sobie sami na podstawie zdjęć.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje