Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29853
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatni taniec na wagę złota

11. edycję "Tańca z Gwiazdami" wygrała Julia Kamińska z Rafałem Maserakiem. W finale pokonali Katarzynę Glinkę i Stefano Terrazzino.

O rezultacie programu zadecydowali ostatecznie widzowie, bo jury w finałowym odcinku obu parom przyznało same "10". Wydawało się, że wygrają Glinka z Terrazzino, bo tak wynikało z pokazywanych co jakiś czas cząstkowych wyliczeń. Para ta po mistrzowsku zatańczyła jive'a, tango i freestyle'a.

Reklama

Julia KamińskaRafał Maserak na finał wybrali sobie paso doble oraz walca angielskiego. Ich freestyle rzucił wszystkich na kolana.

- To był taniec na wagę złota! - piał z zachwytu juror Piotr Galiński.

- O ile Kasia i Stefano swoim tańcem wbili nam sztylet w plecy, o tyle Wy go przekręciliście - wtórowała mu Iwona Pavlović.

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie freestyle w wykonaniu Julki i Rafała zadecydował o tym, że to oni zgarnęli Kryształową Kulę. Szala zwycięstwa przechyliła się na ich stronę w ostatnich minutach programu. W końcowym rozrachunku pokonali oni Glinkę i Terrazzino stosunkiem głosów 51%:49%.

Swój wielki sukces w dużej mierze zawdzięczają silnemu elektoratowi Julki, który do dziś nie może pogodzić się z tym, że serial "BrzydUla" z nią w roli tytułowej zniknął już z anteny.

BrzydUlomaniacy wierzą, że zwycięstwo ich faworytki w "Tańcu z Gwiazdami" sprawi, że decydenci z TVN jeszcze raz rozważą sprawę nakręcenia kolejnych odcinków. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń...

Tymczasem Julia Kamińska, której w finale kibicowała cała rodzina, wzbogaciła się o białego Mercedesa Cabrio klasy E. Ani ona, ani Rafał Maserak przez moment nie mogli uwierzyć w swoje szczęście. Tancerz z wrażenia padł na podłogę, a aktorka skakała z radości. Cieszyli się jak małe dzieci.

Katarzyna Glinka też ma powód do satysfakcji - w "Tańcu z Gwiazdami" pokazała, że tkwi w niej wielki potencjał.

Przegrać z osobą tak popularną jak Julia Kamińska to żaden wstyd. Już wiadomo, że Kasia dostała rolę w filmie "Och Karol" i najprawdopodobniej będzie mogła pokazać w nim swoje taneczne umiejętności.

Jakie jest wasze zdanie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje