Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29890
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marek czy Piotr? Którego wybierze Ula?

Wydawało się, że nieatrakcyjna, zwyczajna dziewczyna, nie odniesie sukcesu w świecie mody. Dziś Ula Cieplak nim rządzi, krusząc intelektem i urodą męskie serca.

Skromna, młoda kobieta z podwarszawskiej miejscowości, miała wielkie marzenia i postanowiła je spełnić. Przy wsparciu ojca (Marek Włodarczyk), który mógł jej ofiarować jedynie miłość, Ula Cieplak (Julia Kamińska) zdobyła wspaniałą pracę w firmie, w której niezamożni ludzie bez odpowiednich znajomości nie mają racji bytu. Okazało się, że jako pracownica słynnego domu mody Febo&Dobrzański sprawdza się znakomicie i szybko zdobywa wysoką pozycję - nie urodą, ale inteligencją, pracowitością i uczciwością.

Reklama

W jej życiu osobistym już nie było tak pięknie. Ula zakochała się w Marku Dobrzańskim (Filip Bobek), zabójczo przystojnym kobieciarzu, który na nieatrakcyjną dziewczynę zupełnie nie zwracał uwagi.

"Ula okazuje się wartościową osobą. Odnajduje się w pracy, zanim staje się ładna. Najfajniej by było, gdyby Marek, mężczyzna, w którym ona się zakochuje, odwzajemnił uczucie przed jej zewnętrzną przemianą... " - tak o swej postaci opowiadała w jednym z wywiadów Julia Kamińska.

Gdy młody Dobrzański miał kłopoty finansowe, Ula szlachetnie udzieliła mu pomocy, ale podpuszczony przez kolegę Marek nie wierzył w jej dobre intencje. By zabezpieczyć się przed "knowaniami" dziewczyny obsypywał ją prezentami, a nawet spędził z Ulą upojną noc próbując wkraść się w jej łaski. Gdy ta zorientowała się, że Dobrzański tylko udaje zaangażowanie, poczuła się bardzo zraniona. Tymczasem Marek... zakochał się w niej naprawdę.

Z wakacji na Mazurach Ula wróciła nie tylko piękna i silniejsza, ale też z atrakcyjnym adoratorem u boku, Piotrem (Maciej Brzoska). Będziemy świadkami jego wielkich starań o względy dziewczyny, ale okaże się to niezwykle trudne, bowiem w pobliżu wciąż krąży Marek.

Wróci do firmy i pomoże Uli w kilku kluczowych sprawach, jak udział w pokazie mody i targach. Przygotowując z nim kolejne projekty dziewczyna zupełnie straci głowę i zapomni o randce z Piotrem. A on dla ukochanej zrezygnuje z wyjazdu do USA...

Ula wreszcie postanowi: "Piotr jest moim chłopakiem" - powie Markowi. Ale to nie koniec. Miłosne rozgrywki potrwają kilka tygodni, a finał będzie pasjonujący.

Ostatni odcinek "BrzydUli" zobaczymy 22 grudnia. Dowiedz się więcej z "Kuriera TV"

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje