Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 44929
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Socha w ciąży? Post aktorki dał internautom do myślenia

Małgorzata Socha, czyli Violetta z "BrzydUli 2" i Inga z "Przyjaciółek", dodała właśnie post, który wprawił w zdumienie internautów. Aktorka wspomina w nim bowiem swoją ciążę. Czyżby gwiazda Polsatu znów spodziewała się dziecka? Dementujemy plotkę! Chodzi o ciążę inne aktorskiej pary! Której?

Małgorzata Socha: Dzieci

Małgorzata Socha z pewnością nie narzeka na brak zawodowych obowiązków; obecnie aktorkę można podziwiać w kilku telewizyjnych produkcjach! W "Przyjaciółkach" wciela się w postać Ingi Gruszewskiej, w "BrzydUli 2" brawurowo "wchodzi w skórę" ekscentrycznej Violetty Kubasińskiej, a w "Na Wspólnej" gra ciepłą i przebojową bizneswoman Zuzę Hoffer.

Prywatnie Małgorzata Socha to szczęśliwa żona i mama: w 2008 roku aktorka wyszła za mąż za Krzysztofa Wiśniewskiego, a obecnie para wychowuje trójkę dzieci: Zofię, Barbarę oraz Stanisława.

Najstarsza pociecha gwiazdy przyszła na świat w 2013 roku, ale Socha niedawno powróciła pamięcią do czasu pierwszej ciąży! Internauci poczuli się skonfundowani. Czyżby aktorka spodziewała się czwartego maleństwa? Dementujemy plotkę!

Reklama

Wojciech Błach i jego żona Agnieszka spodziewają się dziecka!

Aktor występujący w "Pierwszej miłości" radosną nowiną pochwalił się już jakiś czas temu, a teraz wraz z ukochaną i przyjaciółmi wziął udział w projekcie nawiązującym do czasu oczekiwania na dziecko. Zaproszenie do współpracy przyjęła właśnie Małgorzata Socha, a owocem jest krótki filmik zachęcający do odwiedzenia strony internetowej.

Małgorzata Socha wspomina: "Pamiętam swoją pierwszą ciążę"

W opisie Małgorzata Socha wspomniała czas pierwszej ciąży, przypominając sobie emocje, które wówczas jej towarzyszyły:

(...) Pamiętam swoją pierwszą ciążę i pierwsze tygodnie, które były mieszanką wielkiego szczęścia, ale również wielu wątpliwości i pytań. Kiedy iść do ginekologa, jakie badania zrobić, jak wyglądają pierwsze dni z dzieckiem... Nikt przecież nie dołącza instrukcji obsługi dla kobiet w ciąży! Dlatego z chęcią wzięłam udział w serialu “Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie" (...). Staraliśmy się szukać dla Was odpowiedzi i stworzyć mały poradnik dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców.

Małgorzata Socha należy do grona gwiazd, które dbają o prywatność swoich pociech. Stąd też na publikowanych przez nią fotografiach dzieci aktorki pozują zwrócone bokiem lub tyłem do aparatu. Na podobny ruch zdecydowały się także m.in.: Anna Lewandowska oraz Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Autor: Sabin Obajtek


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy