Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29841
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Magdalena Mielcarz u Kingi Rusin!

Magdalena Mielcarz, czyli Julia Sławińska z "Brzyduli", była największą... ozdobą imprezy zorganizowanej przez Kingę Rusin. Magda wyglądała po prostu zjawiskowo! Nic dziwnego, że "ukradła" wieczór innym gwiazdom.

Reklama

Kiedy Magdalena Mielcarz weszła na imprezę zorganizowaną przez Kingę Rusin z okazji trzecich urodzin marki kosmetycznej PAT&RAB, od razu stało się jasne, że to właśnie na nią zwrócone będą tego wieczoru oczy wszystkich gości. W kuluarach szeptano, że w Zamku Ujazdowskim już dawno nie widziano tak pięknej, tak świetnie ubranej, tak doskonałej niemal w każdym calu kobiety. Jak ona to robi, że wygląda, jak... wygląda?

- Staram się żyć w zgodzie z naturą, bo potrzebuję zieleni, świeżego powietrza, by czuć się zdrowsza - mówi Magda Mielcarz.

- Hałas i zanieczyszczenia niekorzystnie wpływają na zdrowie i urodę, więc kiedy tylko mogę, uciekam z miasta. Zdaję sobie sprawę, że za mało spaceruję, za mało biegam, prawie w ogóle nie ćwiczę, jednak żyję w ciągłym ruchu i to rekompensuje mi brak regularnych wizyt na siłowni, basenie czy w sali gimnastycznej - opowiada.

Magda żartuje czasem, że jest zbyt chuda. Przy wzroście 178 centymetrów waży 56 kilogramów. Nie stosuje żadnej diety, uwielbia jeść. Zdarza się, że wstaje w nocy i... smaży sobie naleśniki.

- To mit, że modelki muszą stosować katorżnicze diety, by utrzymać wagę. Większość z nas ma taką budowę, dobrą przemianę materii i brak skłonności do tycia. Uwielbiam jeść i gotować, a mam szczęście, że w ogóle nie tyję. A jem wszystko, łącznie ze słodyczami. Odchudzanie się na siłę wydaje mi się niezdrowe, męczące i krótkotrwałe. W dodatku najczęściej przynosi więcej rozczarowań niż radości - mówi.

Magdalena Mielcarz jest nie tylko piękną kobietą, ale też niezłą aktorką. Szkoda, że tak rzadko oglądamy ją w naszych serialach. Być może już wkrótce się to zmieni, bo - jak się dowiedzieliśmy - kilku producentów ma dla niej interesujące propozycje.

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mielcarz | Kinga Rusin | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje