Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29854
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koślawy glina

Krzysztof Czeczot, znany z roli Maćka w serialu "BrzydUla", wiosną 2011 roku pojawi się na dużym ekranie w komedii kryminalnej "Kumulacja", wyprodukowanej na zlecenie TVN.

Bohater grany przez Krzysztofa Czeczota nosi tajemniczą ksywkę Kwadrat. Jest pracownikiem oddziału Ochrony Dziedzictwa Narodowego oraz przyjacielem głównego bohatera - policjanta Kuby (Lesław Żurek).

Reklama

- Moja postać pomoże Kubie rozwiązać dziwną sprawę z fałszywym kuponem Tele Loterii - wyjaśnia Krzysztof Czeczot. - W tym niebezpiecznym i skomplikowanym przedsięwzięciu wspierać go będzie jego zespół - Krystyna, czyli Jadwiga Basińska z kabaretu Mumio, oraz Filip, czyli Paweł Tomaszewski.

Jak zapowiada aktor, grupa z oddziału Ochrony Dziedzictwa Narodowego będzie wykazywała wszelkie cechy, jakich osoby na tym stanowisku posiadać nie powinny.

- Przez swoje zachowanie będzie stanowiła w filmie mocny komediowy akcent - podkreśla Krzysztof Czeczot.

- Grając moją postać, czerpię z doświadczenia Jadzi. Wiadomo - ona doskonale wie, jak rozśmieszyć publiczność. Czy sami bawimy się dowcipami bohaterów, których gramy? Oczywiście, podczas pracy bywa wesoło. Ale bez większych szaleństw. Zgodnie z powiedzeniem, że "fajnie na planie, to wiadomo - jak na ekranie", koncentrujemy się na tym, aby to widz się śmiał, a nie my.

"Kumulacja" to nie jedyny projekt filmowy, w który zaangażował się Krzysztof Czeczot. Aktor wystąpi także w obrazie Waldemara Krzystka "80 milionów".

- Zagram Józefa Piniara, człowieka, który wymyślił całą akcję związaną z wyciągnięciem z banku tytułowych 80 milionów, narażając się tym samym komunistom - wyjaśnia.

Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla | Krzysztof Czeczot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje