Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 30016
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Julia Kamińska z ukochanym. Mamy zdjęcia!

Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", jest od ponad dwóch lat szczęśliwie zakochana w scenarzyście Piotrze Jasku. W minioną sobotę para pojawiła się razem na ECCO Walkathonie. Mamy ich wspólne zdjęcia!

O tym, że Julia Kamińska znalazła szczęście w ramionach Piotra Jaska, plotkuje się od dawna. Paparazzi wiele razy przyłapali ich na romantycznych spacerach, a zdjęcia czule objętej i zapatrzonej w siebie pary potwierdzały, że tych dwoje łączy znacznie więcej niż tylko przyjaźń.

Reklama

Julia Kamińska poznała Piotr Jaska podczas pracy na planie "BrzydUli" - ona grała tytułową rolę, on był głównym scenarzystą serialu. Julia, która już wtedy chciała sama pisać scenariusze (właśnie realizowany jest pierwszy serial według jej scenariusza pt. "Danie dnia"), z ogromnym zainteresowaniem słuchała rad Piotra i uczyła się od niego. Pewnego razu po prostu zauważyła, że starszy od niej o 20 lat mężczyzna, stał się jej bardzo bliski. Zakochała się...

- "BrzydUla" zmieniła moje życie - mówiła wiele razy Julia Kamińska i dziś, kiedy wiadomo już z całą pewnością, że ona i Piotr są parą, jej słowa nabierają zupełnie innego niż dotąd znaczenia.

Pierwszy i ostatni raz Julia publicznie wspomniała o ukochanym, gdy odbierała Kryształową Kulę podczas finałowego odcinka XI edycji "Tańca z gwiazdami". Po zwycięstwie w show podziękowała Piotrowi za to, że ją wspierał i przyznała, że odgrywa w jej życiu ważną rolę.

W sobotę Julia i Piotr pojawili się razem na warszawskiej Agrykoli na ECCO Walkathonie, w którym aktorka miała wystartować. A już wkrótce oboje zobaczymy na ekranach kin jako... parę w filmie "Heavy mental" Sebastiana Buttnego. Dodajmy, że będzie to aktorski debiut scenarzysty!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Julii Kamińskiej i Piotra Jaska zrobione w ostatnią sobotę podczas ECCO Walkathonu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | seriale | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje