BrzydUla
Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 45654
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Julia Kamińska wydaje płytę. Jest już singiel "Dobrze, dobrze"

"Dobrze, dobrze", czyli drugi singiel z nadchodzącej debiutanckiego albumu Julii Kamińskiej, ujrzał światło dzienne 20 października. A wraz z nim teledysk. Aktorka znana z "Brzyduli" główną bohaterką klipu uczyniła swoją... lewą dłoń. Było to zadanie o tyle trudne, że materiał kręciła smartfonem, który trzymała w prawej ręce.

Julia Kamińska wydaje płytę

Najpierw w czerwcu premierę miał singiel "Żal mi" - melancholijny utwór zachowany w nurcie indie pop, w którym Julia Kamińska śpiewa w duecie ze Skubasem. Drugim kawałkiem z płyty, nad którą aktorka obecnie pracuje, jest utwór pt. "Dobrze, dobrze", który 20 października gwiazda udostępniła w sieci swoim fanom.

"Wakacyjny i lekki, na przekór panującej aurze, opowiada historię kiełkującego uczucia, które symbolizuje skryta chęć chwycenia ukochanej osoby za rękę" - czytamy w opisie piosenki, który znalazł się pod ilustrującym go teledyskiem na YouTube.

Reklama

Kamińska nie tylko do tego klipu napisała scenariusz, ale także go wyreżyserowała. Teledysk kręcony był prawą dłonią Julii Kamińskiej, natomiast w roli głównej występuje jej lewa dłoń. Najpierw "bohaterkę" oglądamy na tle polskiej scenografii, później akcja przenosi się do Tel Awiwu. W romantycznym finale dłoń Julii chwyta tajemniczą męską dłoń.

Z informacji pod klipem dowiadujemy się, że należy ona do Roie Weinsteina. Co ciekawe, media od niedawna spekulują, że to właśnie ten izraelski przedsiębiorca jest nowym ukochanym Kamińskiej.

Pod koniec ubiegłego roku aktorka rozstała się ze scenarzystą Piotrem Jaskiem, z którym była w związku przez 12 lat. Poznali się na planie "Brzyduli".

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy