Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29960
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Julia Kamińska w końcu pierwsza!

Ambicja Rafała Maseraka oraz pracowitość i upór Julii Kamińskiej przyniosły wreszcie efekt oczekiwany przez wszystkich brzydulomaniaków: w czwartym odcinku 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" para zajęła pierwsze miejsce zarówno w rankingu widzów, jak i u jurorów!

Pasodoble w wykonaniu Julii i Rafała rzuciło wszystkich na kolana. Po czterech odcinkach show wszystko wskazuje na to, że ta para prostą drogą zmierza w kierunku finału! Julia Kamińska będzie więc musiała szybko zdać egzamin na prawo jazdy. Znając ją, nie dopuści do tego, by piękne autko kurzyło się w garażu…

Reklama

O ile jury nie zachwyciło się pasodoble dzielnego detektywa Macieja Friedka i jego nauczycielki tańca Blanki Winiarskiej, o tyle widzowie przyznali im w swoim rankingu wysokie drugie miejsce. To się nazywa mieć plecy!

Trzecie miejsce w głosowaniu widzów zajęli pisarka Katarzyna Grochola i przesympatyczny Jan Kliment. Katarzyna Glinka ze Stefano Terrazzino zaś uplasowali się tym razem dopiero na czwartej pozycji.

O dziwo, publiczność nie docenia wszechstronności Aleksandry Szwed, która - zdaniem jury - wykonała wraz z Robertem Rowińskiem najlepsze pasodoble w historii polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Cóż, nie od dziś wiadomo, że w tym programie nie do końca taniec się liczy…

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje