BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29524
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Julia Kamińska spotkała się z fanami!

Julia Kamińska, czyli Ula Cieplak z "BrzydUli", spotkała się z fanami w warszawskim Empiku. Okazją była premiera na DVD filmu "Zaplątani", do którego aktorka nagrała piosenkę.

"Zaplątani", pięćdziesiąty pełnometrażowy film wytwórni Walta Disney'a, to opowieść o Flynnie, uroczym awanturniku ściganym przez rozbójników i znajdującym schronienie w opuszczonej wieży, w której mieszka piękna i pełna temperamentu Roszpunka. Roszpunka jest dziewczyną o złotych włosach mających magiczną moc. Żyjąca na odludziu księżniczka marzy, by poznać świat i przeżyć coś ekscytującego. Czarujący łotrzyk Flynn staje się jej przepustką do wolności...

Reklama

W polskiej wersji językowej filmu Roszpunka mówi głosem Julii Kamińskiej. Julka, podczas spotkania w Empiku, osobiście opowiedziała fanom o swojej pracy nad polskim dubbingiem i o piosence, którą nagrała specjalnie na potrzeby "Zaplątanych". Promocja "Zaplątanych" na DVD była też dla wielbicieli niezapomnianej BrzydUli okazją do zdobycia autografu aktorki i zrobienia sobie z nią pamiątkowego zdjęcia.

Zobaczcie też inne zdjęcia pięknej Julii Kamińskiej i innych aktorów z "BrzydUli" w fotogaleriach Świataseriali.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje