Reklama

Julia Kamińska jak gwiazda "Słonecznego patrolu"!

Aktorka "BrzydUli" podzieliła się z fanami zdjęciami z plaży. Julia Kamińska może pochwalić się nienaganną sylwetką. Wiemy, jak o nią dba!

Julia Kamińska to aktorka kojarzona przez widzów przede wszystkim z postacią Uli Dobrzańskiej (wcześniej Cieplak) z serialu "BrzydUla". To właśnie pierwsza część lubianej produkcji, emitowana w latach 2008-2009, uczyniła z niej prawdziwą gwiazdę. Kamińską dziś znów możemy oglądać w kultowej roli. "BrzydUla" w ubiegłym roku powróciła z nowymi odcinkami i znowu jest prawdziwym telewizyjnym hitem.

33-letnia aktorka pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie często dzieli się z obserwatorami zakulisowymi "smaczkami" z planu "BrzydUli". W mediach społecznościowych zdarza jej się również publikować prywatne kadry. Stąd wiemy, że Kamińska odpoczywa obecnie nad polskim morzem.

Reklama

Julia Kamińska odpoczywa na wybrzeżu. Aktorka nie zdradziła jednak, gdzie konkretnie się wybrała. Nawet w trakcie wypoczynku gwiazda nie rezygnuje z dbania o formę. Czemu zawdzięcza nienaganną sylwetkę? Okazuje się, że gwiazda "BrzydUli" w trakcie pobytu nad morzem uprawia jogging. 33-latka podzieliła się na Instagramie zdjęciami z przebieżki po plaży. Kadry niektórym skojarzyły się ze "Słonecznym patrolem". Jaki piękny widok!

"Ale pani piękna! Miłego wypoczynku",

"To mnie zmotywowałaś dzisiaj do biegania",

"Słoneczny patrol",

"I ta figura!",

"Pięknie wyglądasz, Julka! Udanego odpoczynku" - skomplementowali gwiazdę zachwyceni fani.

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje