Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 30158
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdor "BrzydUli" podbije Wschód?

Możliwe, że rośnie nam kolejna gwiazda, która po Joannie Moro zdobędzie Wschód! Pamiętacie Wacława Warchoła, wcielającego się w niepokornego Jaśka Cieplaka z "BrzydUli"?


Reklama


22-letni przystojniak jest synem znanego aktora i reżysera Grzegorza Warchoła i studiuje scenopisarstwo w łódzkiej "Filmówce". Teraz ma okazję przekonać się, jak wygląda praca na zagranicznym planie. 

Młody aktor zauroczył producentów z Ukrainy, którzy powierzyli mu główną rolę w rosyjskojęzycznym filmie "Adinok pa kontraktu" (pol. zakontraktowany singiel). 

- To historia gwiazdy rocka, Wieczysława Lebiediewa, wokalisty zespołu "Serdce gorada" (serce miasta), która jest w kraju obrzydliwie popularna. Nie ma żadnego życia prywatnego. Chłopak jest zobowiązany kontraktem i w ramach marketingu nie może wiązać się z kobietą - opowiada o roli Warchoł.  

Jak Wacław trafił do ukraińskiej produkcji? - Producenci szukali odtwórcy na całym Wschodzie, ale wysłali zapytanie również do naszej agencji - zdradza Jerzy Gudejko. - To dzięki młodzieńczej energii idealnie pasuje do roli - dodaje.  

NEX

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Wacław Warchoł | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje