Reklama

Gwiazda "BrzydUli" odsłoniła ciało! Katarzyna Ankudowicz w skąpymi bikini!

Poniedziałek bardzo źle kojarzy się większości osób. Zwłaszcza gdy często jest to dzień powrotu do pracy po długo wyczekiwanym wakacyjnym urlopie. Doskonale wie o tym Katarzyna Ankudowicz, która wczoraj zmierzyła się z poniedziałkową rzeczywistością. Okazuje się, że 40-letnia aktorka w ogóle nie zamierza się tym przejmować. Roześmiana gwiazda serialu „BrzydUla 2” założyła skąpe bikini koloru czarnego i odsłoniła tym samym swoją atrakcyjną sylwetkę. Pełna uśmiechu migawka właśnie zasiliła jej media społecznościowe.

Katarzyna Ankudowicz w skąpym bikini

Choć poniedziałek prawie wszystkim źle się kojarzy, to Katarzyna Ankudowicz zna doskonałe sposoby na trudny początek tygodnia! Uśmiechnięta aktorka wskoczyła w skąpe bikini i zdradziła, jak radzi sobie z poniedziałkową rzeczywistością. Jej pomysł może zaskoczyć wiele osób!

Katarzyna Ankudowicz w opisie do poniedziałkowego kadru zdecydowała się zrelacjonować swoje doświadczenia związane ze znienawidzonym przez sporą część społeczeństwa pierwszym dniem tygodnia.

Jak wiadomo, każdy ma swój sposób na radzenie sobie z poniedziałkową rzeczywistością. Katarzyna Ankudowicz zdradziła, że największą poprawę humoru w pierwszy dzień tygodnia przynosi jej... sprzątanie!

Są reakcje internautów

Reklama

Katarzyna Ankudowicz zapytała swoich instagramowych widzów, jak radzą sobie w poniedziałki. Obserwujący jej internetową bibliotekę zdjęć natychmiast udzielili ulubionej aktorce odpowiedzi na nurtujące ją pytanie.

W komentarzach do rozgrzewającej fotografii gwiazdy serialu "BrzydUla 2" nie mogło również zabraknąć sporej ilości komplementów! Internauci w pozytywnych słowach chwalili naturalne piękno 40-letniej aktorki! Pod zdjęciem możemy też znaleźć masę serduszek i tzw. płomyczków!

"Prawdziwa, naturalna i piękna! Jestem fanką!",

"Bardzo ładny uśmiech!",

"Petarda!",

"Piękne zdjęcie pięknej pani! Wszystkiego dobrego".

Inni stwierdzili, że od jutra zmieniają swój harmonogram dnia! Jedna z fanek, zachwycona smukłą sylwetką gwiazdy stwierdziła, że kolejnego dnia zabierze się za sprzątanie!

Zdjęcie Katarzyny Ankudowicz zdobyło do tej pory ponad 2,3 tys. serduszek na Instagramie!

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje