Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29841
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy kupi meble od... Zienia?

Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", bardzo sobie ceni kreacje Macieja Zienia. Projektant przekonywał ją ostatnio także do firmowanych jego nazwiskiem... mebli i innych artykułów wyposażenia wnętrz.

Małgorzata Socha jest jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Wiele razy korzystała z porad Macieja Zienia, który uchodzi za ulubionego projektanta naszych rodzimych gwiazd. W jego sukienkach zawsze wyglądała zachwycająco - niezwykle kobieco i bardzo elegancko!

Reklama

Niedawno Maciej zaprosił Gosię do swojego nowo otwartego salonu Zień Home, by zaprezentować jej coś zupełnie innego od tego, do czego przyzwyczaił już swoje klientki - meble, artykuły wyposażenia wnętrz i najwyższej klasy sprzęt kuchenny. Niezapomniana Viola Kubasińska z "BrzydUli" nie kryła, że wszystko, co zobaczyła, zrobiło na niej wielkie wrażenie.

Małgorzata Socha, co potwierdził nam Maciej Zień, będzie jednym z gości pokazu jego nowej kolekcji ubrań, który odbędzie się w piątek, 13 maja w warszawskim klubie Soho Factory.

Gosia pojawi się na pokazie w sukience Maćka i pewnie - jak zwykle - prezentować się będzie rewelacyjnie.

Tymczasem w naszej galerii znajdziecie zdjęcia z wizyty Małgorzaty Sochy w salonie Zień Home.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje