Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29960
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co z nimi będzie?

Pracowali w zawrotnym tempie i nie mogli się doczekać końca. Jednak kiedy padł ostatni klaps, okazało się, że rozstanie z "BrzydUlą" jest trudniejsze, niż się spodziewali!

MAŁGORZATA SOCHA

Reklama

Z ról drugoplanowych potrafi zrobić prawdziwe perełki. Tak było z Violą z "BrzydUli". Jednak aktorka marzy o zagraniu głównej bohaterki. Dzięki popularności, jaką teraz zdobyła, nie powinno być z tym problemu.

MARIUSZ ZANIEWSKI

Dla "BrzydUli" zrezygnował z pracy w Teatrze Polskim we Wrocławiu.Twierdzi, że teraz jest wolnym strzelcem, niepewnym swego losu i…nawet lubi ten stan. Czy dostanie nowe ciekawe role filmowe?

MAJA HIRSCH

Dała się poznać w drugoplanowej roli Izy w "M jak miłość". Paulina z "BrzydUli" to jej pierwsza tak duża rola serialowa. Czy pójdą za nią następne? A może scenarzyści "M jak miłość"powiększą wątek Izy?

JACEK BRACIAK

Wcześniej był znany z ról dramatycznych,m.in. w filmie "Edi". Jako Pshemko dał popis swoich możliwości komediowych i zyskał popularność. Teraz jednak wraca do "poważnych"ról - w marcu do kin trafi dramat "Różyczka" z jego udziałem.

KRZYSZTOF CZECZOT

Gościnnie pojawiał się w wielu serialach,jednak dopiero rola Maćka przyniosła

mu popularność. Dzięki niej coraz częściej pojawia się także na dużym ekranie - ostatnio widzieliśmy go w filmach "Zero" i "Dom zły". Czy pójdzie dalej w tym kierunku?

ŁUKASZ GARLICKI

Na ekranie pojawia się już od 10 lat.Grał m.in. w serialu "Syzyfowe prace" i w filmach "Warszawa" oraz "Lekcje Pana Kuki". Twierdzi, że chciałby dostawać propozycje zagrania ról dojrzałych mężczyzn.

ŁUKASZ SIMLAT

Krytycy już wcześniej chwalili jego role w filmach "Statyści" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", natomiast widzów "BrzydUli" rozbawił, grając małostkowego księgowego Adama Turka. Wkrótce do kin wejdzie komedia"Trick" z jego udziałem.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje