Reklama

"BrzydUla" po wakacjach: Ula i Marek wrócą do siebie! Mamy zdjęcia!

Co więc wydarzy się w „BrzydUli 2” po wakacjach? Chociaż dalsze losy głównych bohaterów to na razie pilnie strzeżona tajemnica, to jednak pojawiło się już kilka przecieków prosto z planu! Wiadomo, że w epizodach pojawi się m.in. Elżbieta Romanowska, która w pierwszej części wcielała się w postać siostry Adama Turka (Łukasz Simlat). Aktorka zagościła w jednej z instagramowych relacji Filipa Bobka, który opisywał wówczas prace na planie. A co z Ulą i Markiem? Czy będą razem? Te zdjęcia nie kłamią, uwaga - spoilery!

"BrzydUla" powraca

"BrzydUla" to serial, który przyciągał telewidzów niczym magnes! Już pierwszy odcinek mocno zaintrygował odbiorców, którzy byli ciekawi dalszych przygód Uli Cieplak (Julia Kamińska). Historia jej miłości do szefa - Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek) tak bardzo zapadła im w pamięć, że wkrótce po zakończeniu emisji fani wprost zasypywali produkcję prośbami o kontynuację serialu.

Ich słowa zostały wysłuchane, a w zeszłym roku w ramówce TVN7 pojawiła się... "BrzydUla 2"! Po ponad dekadzie Ula i Marek wciąż tworzyli zgrany duet, jednak splot nieoczekiwanych zdarzeń sprawiły, że ich małżeństwo zawisło na włosku. Ula zdradziła Marka, a ten wniósł pozew rozwodowy! Finał "BrzydUli 2" pozostawił jednak promyk nadziei wśród odbiorców, gdyż w ostatniej scenie Dobrzańscy padli sobie w ramiona.

Reklama

Zobacz też: "BrzydUla": Kim jest partner Julii Kamińskiej? Parę dzieli 20 lat!

Co w "BrzydUli 2" po wakacjach? Czy Ula i Marek będą razem?

Dla "BrzydUlomaniaków" nie lada gratką był również niedawny materiał wyemitowany w programie: "Co za tydzień". To właśnie tam Olivier Janiak relacjonował swoją wizytę na planie serialu, a jego rozmowy z aktorami przeplatano migawkami nowych odcinków. Już tyle wystarczyło czujnym internautom do tego, by w mig wychwycić, jaka sytuacja będzie panowała między Ulą a Markiem!

We wspomnianym nagraniu pojawił się bowiem fragment jednego z epizodów ukazujący Ulę i Marka jadących w windzie. Małżonkowie nie wyglądają na zwaśnionych, a wręcz przeciwnie! Marek przybliża się bowiem do małżonki, a ona nie stawia oporu. Ich "potajemne spotkanie" przerywa pojawienie się Violetty, która zadaje pytanie o to, czy są razem. Zaskoczyć mogą ich... zaprzeczenia!

Czy rzeczywiście Ula i Marek będą ukrywać przed światem, że postanowili zawalczyć o swój związek? A może wspomniane ujęcie będzie jedynie snem Uli lub Marka? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że nowe odcinki będą pełne emocji!

Kiedy i gdzie oglądać "BrzydUlę 2"?

Kiedy kolejne epizody pojawią się zarówno w TV, jak i online? Wiele wskazuje na to, że "BrzydUla 2" powróci z nowymi historiami po wakacjach 2021. Na ekranie pojawi się doskonale znana obsada, w tym m.in.: Łukasz Garlicki, Mariusz Zaniewski, Maja Hirsch, Łukasz Simlat, Małgorzata Socha i wielu innych. Będziecie oglądać?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje