Reklama

"BrzydUla": Piękna aktorka zachwyca w czerwonej kreacji. Zrezygnowała ze stanika!

Julia Kamińska, znana przede wszystkim ze swoich występów na małym ekranie w serialu "BrzydUla", pzachwyciła swoich fanów piękną kreacją. Fani zalali ją falą komplementów."Petarda", "Zjawiskowa", "Przepięknie Ci w tej czerwieni" - czytamy w komentarzach.

Instagramowy profil aktorki

Julia Kamińska to aktorka, której olbrzymią sławę przyniosła rola w serialu: "BrzydUla" - po raz pierwszy w postać Uli Cieplak gwiazda wcieliła się w 2008 roku, z miejsca zdobywając serca widzów. Historia miłości głównych bohaterów tak bardzo spodobała się publiczności, że niemal tuż po finale sezonu pojawiło się wiele petycji dotyczących kontynuacji formatu. Prośby fanów zostały wysłuchane, a Julia Kamińska i partnerujący jej Filip Bobek znów pojawili się na planie! "BrzydUla 2" ponownie zagości w TV po wakacyjnej przerwie, a odbiorcy będą mogli poznać dalsze losy Dobrzańskich i ich najbliższych.

Julia Kamińska spędza obecnie sporo czasu na planie "B2", ale w wolnych chwilach dba o... aktualizację swojego Instagrama! To właśnie tam pojawiły się najnowsze zdjęcia, na których aktorka olśniewa wyglądem. Kamińska stanęła przed obiektywem odziana w czerwoną sukienkę na ramiączkach, rezygnując ze stanika.

Reklama

"Piękne zdjęcie pięknej kobiety"

Już jedno spojrzenie skierowane w stronę najnowszej galerii zdjęć Julii Kamińskiej wystarczy do tego, by się zachwycić! Nie dziwi więc sekcja komentarzy, w której oczywiście dominują komplementy - serialowa Ula w sensualnym, a przy tym i lekko tajemniczym wydaniu wygląda bowiem naprawdę pięknie.

Myślicie, że Julia Kamińska w takim wydaniu - jako Urszula Dobrzańska - pojawi się w nowych odcinkach "BrzydUli 2"?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Karolina Sawka w sukni ślubnej! Wyszła za mąż?

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje