BrzydUla
Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 45659
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BrzydUla": Odcinki 291-292. To już koniec serialu! Co wydarzy się w finale?

Już za kilka dni fani zobaczą długo wyczekiwany finał "BrzydUli". Co przyniosą nowe odcinki serialu? Jak scenarzyści postanowili zamknąć wspomniany projekt? Przekonamy się o tym już za chwilę!

"BrzydUla 2": streszczenie 291. odcinka

Tuż przed pokazem Urszulę dopada choroba - opiekę nad Julką i Kubą przejmuje więc Ania. Tymczasem w firmie panuje nerwowa atmosfera. Violetta zjawia się w "F&D" i szuka Sebastiana, ale po raz kolejny zostaje odprawiona z kwitkiem. Tymczasem Marek radzi przyjacielowi, by ten szczerze porozmawiał z Kubasińską. Sebastian bierze sobie słowa Dobrzańskiego do serca.

Bożena jest coraz bardziej oczarowana Turkiem. Między byłymi partnerami znów robi się coraz cieplej. Do drzwi Olszańskiego puka Violetta, która ma dla niego intratną propozycję. Sebastian nie przyjmuje jednak jej oferty, co mocno smuci siostrę Angelicy. Dzień po pokazie Ula zjawia się w firmie, gdzie słyszy same pochlebne opinie na temat minionego wydarzenia.

Reklama

Pod szkołą Olka zjawia się Aleks, który widzi Dorotę i jej syna w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Widok ten mocno zapada w pamięć Febo... Następnie brat Pauli idzie na spotkanie z Adamem. Tym razem Turek trzyma nerwy na wodzy i wyjawia rozmówcy wszystko to, co przez długi czas w sobie tłumił. Wzburzona Violetta znów pojawia się u Sebastiana i informuje go, że nie podpisała umowy z ministrem! Para - na swój sposób - wyznaje sobie miłość.

"BrzydUla 2": Odcinek 291. Kiedy i gdzie oglądać?

291. odcinek serialu: "BrzydUla 2" widzowie będą mogli zobaczyć w środę 25 maja o godz. 20:00 w TVN7, a także online - na platformie Player.pl.

"BrzydUla 2": Streszczenie 292. odcinka. Co się wydarzy?

Między Ulą i Markiem znów jest dobrze. Podczas romantycznego poranka mężczyzna - "między słowami" - znów prosi Urszulę o rękę! Zakochani postanawiają natychmiast działać. U Adama zjawia się  Aldona, a brat informuje ją o ważnej decyzji - chce oświadczyć się Bożence! Pokrzepiony rozmową jedzie do Szymczyków i zaprasza ukochaną na spacer, podczas którego składa ważną deklarację. Bożena nie kryje zaskoczenia, ale po chwili między rozmówcami dochodzi do pocałunku.

Z Ulą kontaktuje się Marek Dobrowolski. W czasie prywatnej rozmowy mężczyzna gratuluje Dobrzańskiej tego, że w jej życiu uczuciowym znów zapanował spokój. W ostatniej scenie Ula, Marek i dzieci z uśmiechami na twarzach kroczą przed siebie, by spędzić wspólne chwile.

"BrzydUla 2": Odcinek 292. Kiedy i gdzie oglądać?

292. odcinek serialu: "BrzydUla 2" widzowie będą mogli zobaczyć w czwartek 26 maja o godz. 20:00 w TVN7, a także online - na platformie Player.pl.

"BrzydUla 2": finał w TV. Gdzie i kiedy oglądać?

Znane powiedzenie mówi, że "wszystko co dobre - szybko się kończy". Nieubłaganie nadchodzi moment pożegnania z obsadą serialu: "BrzydUla 2", która powróciła na plan po naprawdę długiej przerwie. Tak więc przed kamerami znów pojawili się m.in.: Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki i wielu innych. 

Jak widać, scenarzyści postanowili mocno namieszać w życiu serialowych bohaterów, a w tle pojawiła się zdrada i rozwód! Na finał sezonu ze zniecierpliwieniem czekali (i wciąż czekają) fani produkcji. Tak wyobrażaliście sobie zakończenie?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy