Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 44044
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BrzydUla": Odcinki 289-290. To już koniec serialu? Kiedy ostatni odcinek?

Koniec serialu: "BrzydUla 2" zbliża się nieubłaganie! Finał sezonu telewizyjni widzowie będą mogli zobaczyć na szklanym ekranie 26 maja. Jak zakończy się miłosna historia Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek)?

"BrzydUla 2": Streszczenie 289. odcinka

Po emocjonującym dniu w "F&D" Julka i Kuba zasypują Ulę pytaniami na temat jej relacji z Markiem. Sęk w tym, że sama Dobrzańska jest sama zaskoczona wszystkim, co się wydarzyło między nią a byłym mężem w ostatnim czasie. U Febo zjawia się Olek. Słowa chłopca wywierają na Aleksie ogromne wrażenie - wspomina bowiem o ojcu... 

Wieczorem Ula zwierza się Ani ze swoich przemyśleń: nie wie, jak się zachować w stosunku do Marka, z którym wcześniej kontaktowała się telefonicznie. Następnego dnia Urszula ze zniecierpliwieniem czeka na konfrontację z Dobrzańskim. 

Reklama

Postanawia, że tym razem sprawę rozegra zupełnie inaczej! Do gabinetu Sebastiana przychodzi Violetta - chce poważnie porozmawiać. Olszański nie jest jednak skory do wysłuchiwania jej problemów. Podczas wspólnego lunchu dochodzi do przykrej dla Violi wymiany zdań. W Rysiowe Jasiek mówi reszcie domowników o tym, że Ula i Marek się pogodzili. Józef i Ala postanawiają się zadzwonić do Urszuli, by zaczerpnąć informacji u źródła. 

"BrzydUla 2": odcinek 289. Kiedy i gdzie oglądać?

289. odcinek serialu: "BrzydUla 2" widzowie będą mogli zobaczyć w poniedziałek 23 maja o godz. 20:00 w TVN7, a także online - na platformie Player.pl.

"BrzydUla 2": Streszczenie 290. odcinka

Popołudniem Ula i Marek wreszcie się spotykają, by porozmawiać o tym, co między nimi zaszło. Początkowo obydwoje próbują poruszyć kwestię ich relacji "na chłodno", jednak po chwili Dobrzański mówi, że Urszula to miłość jego życia... Finalnie postanawiają dać sobie "jeszcze jedną szansę".

Aleks finalnie odchodzi z firmy. Podczas rozmowy z Pauliną mówi o tym, że planuje kolejne życiowe zmiany. Później proponuje Dorocie, by spędzili czas we trójkę: razem z Olkiem. Podczas "męskiej rozmowy" chłopiec znów porusza kwestię ojca. Violetta szykuje się do nowego miejsca zamieszkania - marzy o apartamencie! W poszukiwaniach pomaga jej Angelica, ale nie wszystko idzie po myśli sióstr. Julka i Kuba przeprowadzają poważne rozmowy z rodzicami i otrzymują zapewnienie, że cała rodzina znów będzie razem.

"BrzydUla 2": Odcinek 290. Kiedy i gdzie oglądać?

290. odcinek serialu: "BrzydUla 2" widzowie będą mogli zobaczyć we wtorek 24 maja o godz. 20:00 w TVN7, a także online - na platformie Player.pl.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL