Reklama

"BrzydUla": Odcinki 210-213. Utracony spokój

W odcinkach 210-213. "BrzydUli" Aldona będzie uprzykrzać życie księgowym. Te pójdą w końcu do Adama na skargę. W tym samym czasie Ula odwiedzi Fica, z którym chce jechać do ministerstwa, by złożyć odwołanie. Czy to przyniesie skutek?

"BrzydUla": Odcinki 210-213. Księgowe skarżą się na Aldonę

Od rana księgowe żalą się Adamowi na Aldonę. Szef prosi ich o chwilę cierpliwości i wsparcia dla siostry. Sam umawia się na spotkanie z Bożenką. Razem dochodzą do zaskakujących wniosków. Ich spotkanie obserwuje Aldona, która bierze Szymczykową w krzyżowy ogień pytań.

"BrzydUla": Odcinki 210-213. Wyjazd do ministerstwa

Ula zjawia się u Fica. Razem mają jechać do ministerstwa, żeby złożyć odwołanie. Okazuje się, że na miejscu jest już Marek. Tymczasem Ania robi za łączniczkę w kontaktach pomiędzy Dobrzańskimi. Z kolei Feliks ma dość rozpadających się małżeństw...

Zobacz też: Netflix: "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" startuje w styczniu!

Reklama

"BrzydUla": Odcinki 210-213. Julka i Kuba tracą nadzieję

Po wizycie u dziadków i rozmowie z Dąbrowską Julka i Kuba podupadają na duchu. Ula musi ratować sytuację. Wieczorem Marek dzwoni do rodziny i zdobywa się na szczerość.
Bożenka nie może spać i przestać myśleć. Próbuje podpytać Anię o jej sprawy sercowe. Nagle sama dostaje szokującego olśnienia.

"BrzydUla": Odcinki 210-213. Gdzie obejrzeć?

Premierowy odcinek "BrzydUli" już dziś o 20:00 w Siódemce!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje