Reklama

"BrzydUla": Odcinek 211. W firmie jest zdrajca?!

W kolejnym odcinku "BrzydUli" widzów czeka mnóstwo emocji! Ula i Ania przeprowadzą prywatne śledztwo, by dowiedzieć się kto tak naprawdę szkodzi firmie, a Aleks umówi się na randkę! Co jeszcze czeka bohaterów?

"BrzydUla": Odcinek 211. Co wydarzy się w serialu?

Mirosław pojawia się w firmie. Iza i Gutowska chcą wiedzieć, co dalej z nimi oraz kolekcją recyklingową. Projektant uspokaja, że wszystko będzie dobrze. Sam jednak woli nie myśleć o przyszłości. Jakby tego było mało, również Alan popada w histerię.

Ula i Ania są przekonane, że pechowi F&D ktoś wyraźnie pomaga. Podejrzewają, że w firmie jest zdrajca, który m.in. ukradł dokumenty. Wkrótce na ich liście pojawia się pierwszy podejrzany!

Aleks i Yu Tian umawiają się na kolację. Nie mają pojęcia, że ktoś podąża ich śladem. Kiedy atmosfera robi się miła, spotkanie przerywa nieproszony gość.

Reklama

Angelica i Władek informują Ulę i Anię o podejrzanym zachowaniu jednej z księgowych. Tymczasem Ewa umawia się Aleksem, żeby omówić z nim pilną sprawę.

Władek martwi się o Marka, który coraz dłużej przesiaduje w firmie. Sebastiana zdaje się to nie obchodzić. Okazuje się jednak, że nie tylko Dobrzański szuka ucieczki od kłopotów w pracy.

"BrzydUla": Odcinek 211. Kiedy i gdzie oglądać?

Premierowy odcinek "BrzydUli" już dziś o 20:00 w Siódemce!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje