Reklama

"BrzydUla": Odcinek 186. Ula poprosi Marka o wybaczenie!

W najnowszym odcinku serialu Ula zdecyduje się na poważną rozmowę z Markiem. Wtargnie do gabinetu męża i zapyta go wprost, czy kiedykolwiek wybaczy jej zdradę. Jaka będzie reakcja Dobrzańskiego? Szczegóły poniżej!

"BrzydUla", odcinek 186. Emisja w TV w poniedziałek 25.10.2021. Co się wydarzy?

Ula bierze sprawy w swoje ręce: udaje się prosto do Marka i raz jeszcze przeprasza go za wszystkie krzywdy, jakie mu wyrządziła. Czy taki ruch sprawi, że Dobrzański wybaczy żonie zdradę?

Kobieta postanawia odreagować stres, biegając. Dobrzańską nawiedzają jednak wspomnienia... Okazuje się, że nie tylko ją!

Adam próbuje wymknąć się z domu. Jego siostra jest jednak czujna! Aldona chce wiedzieć, jak rozwiązał się temat jej pracy. Turek postanawia więc wyjaśnić sprawę z Ulą.

W firmie pojawia się Violetta, która szuka powiernika jej problemów. Jej uwaga pada na... Władka! Kubasińska udaje się także do Fica, by jak najszybciej zakończyć wątek rozwodu z Hu Janem Wu.

Reklama

Ula decyduje się na szczerą rozmowę z Markiem. Otwarcie mówi mężowi o swoich odczuciach, mając nadzieję na zmianę sytuacji między nimi. Wprost prosi go o wybaczenie! Jak zareaguje Dobrzański?

Po trudnych spotkaniach w gabinecie terapeutycznym spotykają się... Urszula i Violetta! Panie znajdą ukojenie nerwów podczas sesji?

"BrzydUla 2", odcinek 186. Kiedy i gdzie oglądać?

186. odcinek serialu: "BrzydUla 2" widzowie będą mogli zobaczyć w poniedziałek 25 października o godz. 20:00 w TVN7.Nowe odcinki i... nowi bohaterowie! W obecnym sezonie obsada "BrzydUli" powiększyła się o wielu aktorów. Jak grane przez nich postacie wpłyną na losy głównych bohaterów? Czy Marek 2 i tajemnicza singielka o imieniu Natalia spowodują, że Marek i Ula definitywnie się rozstaną? Przekonamy się o tym, śledząc nowe odcinki! "BrzydUla 2" w TVN7 pojawia się aż cztery razy w tygodniu: od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00. Z kolei "BrzydUla" online jest dostępna dla użytkowników platformy Player.pl.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje