Reklama

"BrzydUla": Odcinek 181. Marek 2 rozpoczyna pracę w F&D!

W nowym odcinku "BrzydUli" (emisja 14 października o 20.00 w TVN 7), widzów czeka spora dawka emocji. Marek Dobrowolski oficjalnie rozpocznie pracę w F&D i od razu wykaże się sporymi umiejętnościami i zaangażowaniem. Nie umknie to uwadze Dobrzańskiego, który od początku nie zapała sympatią do nowego pracownika...

"BrzydUla": Odcinek 181. Co się wydarzy?

Ula wpada do firmy. Na miejscu czeka na nią Marek 2. Okazuje się, że świetnie sobie poradził - dostał, co potrzebował i zabrał się do pracy. Dobrzańska jest pełna podziwu. Z drugiej strony nadgorliwość PRowca zaczyna ją trochę przerażać. Podobnie jak jego otwartość...

Sebastian czeka na terapeutkę. Kobieta jednak nie ma dla niego dobrych wieści - nie może go przyjąć! W tej sytuacji Olszański szuka wsparcia u najlepszego kumpla. Rozmowa prowadzi do postanowienia, na które przewrotny los odpowiada mu zaskakująco.

Zaniepokojona znajomością Beatki i Bartka Dąbrowska ponownie odwiedza Cieplaków. Dzieli się swoimi obawami. Wieści docierają do córki Józefa, która natychmiast idzie do sąsiada.

Po kolejnej kłótni z Sebastianem Violetta szuka wsparcia u siostry. Angelica jest przekonana, że wszystkie spięcia wynikają z jednego - bardzo prostego faktu. Słowa dziewczyny uskrzydlają Violę.

Reklama

Marek Dobrowolski oficjalnie rozpoczyna pracę w F&D. Dobrzański, choć nie pokazuje tego po sobie, czuje niechęć do PRowca.

"BrzydUla": Odcinek 181. Emisja

Premierowy odcinek "BrzydUli" już dziś o 20:00 w Siódemce!


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje