Reklama

"BrzydUla": Odcinek 170. Nieoczekiwane spotkania

W nowym odcinku "BrzydUli" ciąg dalszy intryg i chytrych planów bohaterów. Bożence udaje się pozyskać szokujące informacje, zamierza też przeprowadzić własne śledztwo, by rozwiązać kolejne zagadki. Tymczasem Ula wpada w złość - ma już dość zachowania Marka. Co jeszcze wydarzy się w serialu?

"BrzydUla": Odcinek 170. Bożenka w akcji

Bożenka i Adam umawiają się na spotkanie sam na sam. Każde z nich ma swój przebiegły plan. Żadne nie podejrzewa jednak, że chodzi o ten sam, który finalnie spala na panewce... W mieszkaniu Turka pojawia się ktoś jeszcze!

Wieczorem Bożenka puka do drzwi domu Uli. Ma dla niej szokujące informacje. Z kolei Dobrzańska dzieli się swoimi podejrzeniami, które spędzają Szymczykowej sen z powiek. Na drugi dzień Bożenka rozpoczyna własne śledztwo... Chce dowiedzieć się jak najwięcej o Aleksie. Z kolei on zaprasza ją na randkę.

"BrzydUla": Odcinek 170. Kolejne zwroty akcji

Podczas kolejnej sesji terapeutycznej Uli niespodziewanie role się odwracają.

Reklama

Tymczasem więź między Sebastianem i Feliksem zacieśnia się. Olszański wykorzystując słabą formę Fica, wyciąga od niego nazwę hotelu, w którym zatrzymała się Paulina. Wkrótce prawnik odbiera telefon z Włoch...

Ula ma dość milczenia Marka. Zbiera się w niej złość.

Premierowy odcinek "BrzydUli" już dziś o 20:00 w Siódemce!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje