Reklama

"BrzydUla": Odcinek 165. Nowy mężczyzna w domu Dobrzańskich!

W nowym odcinku "BrzydUli" widzów czekają kolejne emocje! Wydawało się, że nad małżeństwem Dobrzańskich zaświeciło już słońce. Nic jednak bardziej mylnego! Małżonkowie wciąż będą mieli do siebie ogromne pretensje, a nowy mężczyzna w domu Uli jeszcze bardziej skomplikuje sprawę. Co jeszcze wydarzy się w premierowym odcinku?

Kolejna kłótnia Uli i Marka

Ula ma żal do Marka, że zamiast ratować ich związek, ratuje firmę. Tymczasem w F&D pojawia się Aleks, siejąc popłoch. Głównie przed Bożenką, która martwi się, że ich ktoś zobaczy. Ewa korzysta z obecności szefa i zdaje mu raport.

Marek odwozi dzieci do szkoły. Podczas rozmowy z pociechami, a potem od Józefa dowiaduje się obecności Kryspina w domu Uli. Domaga się wyjaśnień od żony. Ale czy te będą dla niego wystarczająco satysfakcjonujące?

Sebastian i Władek śledzą każdy krok panoszącego się w firmie Aleksa. Niespodziewanie na drodze Febo staje Kryspin, który weryfikuje ostatnie wydarzenia. Marek nie wierzy w szczerość Aleksa. W przeciwieństwie do Uli, która daje mu kredyt zaufania. Między małżonkami dochodzi do dyskusji, padają przykre słowa...

Reklama

"BrzydUla": Odcinek 165. Kiedy emisja?

Premierowy odcinek "BrzydUli" już dziś o 20:00 w Siódemce!


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje