Reklama

"BrzydUla": Kolejna metamorfoza w serialu!

Widzowie serialu "BrzydUla 2" powinni przygotować się na zmiany! Aktorzy już wrócili na plan, by kręcić nowe odcinki, a razem z tym w sieci pojawiły się nowe zdjęcia. Wiele wskazuje na to, że jedna z bohaterek produkcji będzie wyglądać nieco inaczej, niż w poprzednich epizodach...

"BrzydUla 2" to serial, który po ponad dekadzie wrócił do TV! Nowe odcinki przyniosły sporo zwrotów akcji, na czele z... rozwodem Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek)! Ostatnia odsłona przed wakacjami pozostawiła widzów w niepewności co do dalszych losów głównych bohaterów. Co wydarzy się w nowym sezonie?

Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że aktorzy już wrócili na plan po przerwie! Zdjęcia ruszyły pełną parą, a wierni fani mogą "podglądać" kręcenie kolejnych epizodów dzięki instagramowym aktywnościom aktorów. O tym, że w sieci prężnie działa również młodsze pokolenie, świadczyć mogą profile serialowych dzieci Dobrzańskich: Maria Włodkowska i Jakub Rutkowski publikują na swoich kontach całkiem sporo nowych wpisów, które szybko zdobywają wiele odpowiedzi od fanów "BrzydUli 2".

Reklama

Nie inaczej było w przypadku niedawnego zdjęcia serialowej córki Uli i Marka, która zaprezentowała swoją metamorfozę. Marysia Włodkowska w wakacje postanowiła zmienić swoją dotychczasową fryzurę, znacznie ją skracając.

Młoda aktorka w "nowym" wydaniu wygląda jeszcze bardziej dziewczęco i uroczo. Nic więc dziwnego, że w mig skradła serca internautów, którzy skierowali w jej stronę wiele ciepłych słów.

"Śliczna, pasuje Ci nowa fryzura",

"Cudowny wygląd!",

"Piękna fryzura",

"Cudo" - to tylko kilka z wielu wpisów, jakie trafiły do sekcji komentarzy.

Kiedy "BrzydUla 2" powróci do TV z nowymi odcinkami? Na razie zarówno dalsze losy bohaterów, jak i data i godzina emisji kolejnych epizodów stanowią słodką tajemnicę produkcji.

Zbliża się Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę!

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje