Reklama

"BrzydUla": Julia Kamińska pozuje w samej bieliźnie! "Podpadła" internautom!

Gwiazda "BrzydUli" po raz kolejny zdecydowała się podzielić z fanami śmiałym kadrem! Na nowym zdjęciu pokazała się w niezwykle sensualnym wydaniu. W komentarzach posypały się komplementy, ale też... nie do końca pochlebne opinie. Czym gwiazda "podpadła" obserwatorom?

Julia Kamińska uwodzi na Instagramie

Julia Kamińska z pewnością nie narzeka na nudę! Spora część zawodowego życia 33-letniej aktorki to jej "przygoda z BrzydUlą"; jako Ula Cieplak skradła serca serialowej publiczności, tworząc niesamowity duet z Filipem Bobkiem. Po latach od zakończenia emisji pierwszej części aktorzy wrócili na plan, a "BrzydUla 2" trafiła do TV. Kamińska ma spory wkład w produkcję, nie tylko tworząc aktorską kreację, ale również biorąc udział w pracach scenariuszowych. Za "B2" odpowiada bowiem zespół Piotra Jaska (prywatnie partnera Julii Kamińskiej), którego członkinią jest właśnie wspomniana aktorka.

Reklama

Liczne obowiązki zawodowe nie przeszkadzają Julii Kamińskiej w utrzymywaniu stałego kontaktu z internetowymi fanami, których nie brakuje: jej Instagram obserwuje już 280 tysięcy użytkowników! Sama gwiazda przeplata kadry z planu "B2" osobistymi fotografiami, nierzadko prezentując swoje różnorodne wcielenia. Od pewnego czasu na profilu Kamińskiej pojawiają się więc ujęcia będące wynikiem jej współpracy z fotografem Tomaszem Zienkiewiczem, a każda tego typu publikacja powoduje przyspieszone bicie serca zwłaszcza u męskiej części publiczności! Bohaterka fotografii śmiało odsłania bowiem swoje wdzięki, zachwycając wyglądem - tak było i tym razem! Czarno-biały kadr przedstawia serialową Ulę mającą na sobie osunięty sweter.

"Pięknie, ale ten papieros..."

Julia Kamińska na sensualne fotografii wygląda fantastycznie, więc sekcja komentarzy w mig wypełniła się komplementami:

"Piękna kobieta i wspaniała aktorka",

"Bosko!"

"Ale zmysłowo."

Co ciekawe, między pochlebnymi wypowiedziami znalazło się jednak kilka wypowiedzi utrzymanych w nieco innym tonie. Niektórzy zwrócili bowiem uwagę na zachowanie aktorki, która trzyma w ręce zapalonego papierosa, apelując w opisie:

"Nigdy nie palcie w pokojach hotelowych."

Jak zareagowali na to internauci?

"Julka, pięknie, ale ten papieros..."

"Nie palcie. Nigdy. W hotelach też nie",

"Żeby nie ten papieros to sex bomba",

"Mam nadzieję, że jednak na co dzień bez fajek"- pisali w komentarzach.

Julia Kamińska - jako serialowa Ula - pojawia się na szklanym ekranie aż cztery razy w tygodniu! "BrzydUla 2" jest bowiem emitowana od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN7. Śledzicie losy Dobrzańskich i ich najbliższych?

Autor: Sabina Obajtek


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje