BrzydUla
Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 45654
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BrzydUla 2": To już koniec! Aktorzy pożegnali się z serialem

Na antenie TVN7 emitowany jest właśnie finałowy sezon "BrzydUli". Za aktorami setki dni zdjęciowych, wiele emocji i wspomnień. Ostatni odcinek serialu zbliża się wielkimi krokami. Część aktorów już pożegnała się z planem produkcji. Kiedy widzowie zobaczą finałowe odcinki?

"BrzydUla" 2022. Kiedy koniec serialu? Co wydarzy się w finale?

Koniec serialu "BrzydUla 2" zbliża się nieubłaganie. Druga część miłosnej historii Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) pojawiła się w TV w 2020 roku po przerwie trwającej ponad... dekadę! Finał pierwszego sezonu został bowiem wyemitowany w 2009 roku, a upływający czas został zawarty także w scenariuszu "B2". Widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda życie głównych bohaterów po dziesięciu latach od zawarcia małżeństwa. 

Obsada ponownie zapełniła się dobrze znanymi nazwiskami - w serialu zagrali m.in.: Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Krzysztof Czeczot, Monika Fronczek, Łukasz Simlat, Dorota Pomykała, Marek Włodarczyk i wielu innych.

Reklama

"BrzydUla": Kiedy ostatni odcinek?

Nowe odcinki przyniosły prawdziwe miłosne roszady, a Ula i Marek zdążyli się rozwieść i nawiązać przelotne romanse. Czy będą razem? Tego na razie nie wiadomo, gdyż informacja o tym, jak będzie wyglądał koniec "BrzydUli", jest pilnie strzeżoną tajemnicą scenarzystów. Pewne jest za to, że obecnie emitowane w TV i online epizody są jednymi z ostatnich! Informacja o zakończeniu prac nad "BrzydUlą" kilka tygodni temu pojawiła się w sieci. 

Jak ustalił portal: "Wirtualne media", finał sezonu TVN7 wyemituje w ostatnim tygodniu maja. Prace nad telewizyjnym projektem już zakończyli serialowi Maciej Szymczyk oraz jego mama. O ostatnich chwilach na planie poinformował odtwórca roli przyjaciela Uli, publikując na Instagramie pożegnalny wpis.

"BrzydUla 2": Krzysztof Czeczot żegna się z serialem

Krzysztof Czeczot po raz ostatni pojawił się przed kamerami we czwartek 28 kwietnia, a następnie zamieścił w mediach społecznościowych słowo podziękowania dla współpracowników i odbiorców: "Zakończyłem zdjęcia do drugiej serii @brzydula.tvn. Bardzo bardzo dziękuję @jaskastudio @_julia_kaminska_ @fronczekmonika @paulinakondrak @tvn.pl @tvn.7 @fremantle i CAŁEJ EKIPIE tej, która stoi za i która stoi przed kamerą. Fanom serialu za ciepłe przyjęcie (...). Wzruszyłem się. Ruszam po nowe".

Pożegnanie z planem "BrzydUli 2" ma za sobą także jego serialowa mama - aktorka Maria Maj. Na swojej instagramowej relacji wspomniała o tym odtwórczyni roli Ani: Monika Fronczek. Jak widać, przygoda aktorów z "BrzydUlą 2" powoli dobiega końca. Jak myślicie, jaki finał przygotowali dla widzów serialowi twórcy?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla | Krzysztof Czeczot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy