Reklama

"BrzydUla 2": Sensacja w nowych odcinkach: Wraca Piotr! Były Uli rozbije jej małżeństwo z Markiem?

Chociaż finałowa scena ostatniego odcinka "BrzydUli 2" pozostawiła widzów z nadzieją, że sprawy między głównymi bohaterami jednak zaczną układać się pomyślnie, to najnowsze medialne doniesienia mogą mocno zmącić ich spokój! Wszystko za sprawą powrotu jednej z postaci, która w pierwszym sezonie "BrzydUli" rywalizowała z Markiem o względy Cieplak. Piotr Sosnowski (Maciej Brzosek – bo właśnie o nim mowa – ma pojawić się w nowych odcinkach serialu!

"BrzydUla 2" i powrót Piotra

Serial: "Brzydula" na dobre rozgościł się na liście propozycji oferowanych przez TVN7. Po raz pierwszy po długiej przerwie widzowie zobaczyli Ulę (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) na telewizyjnych ekranach we wrześniu zeszłego roku.

Od tamtej pory odbiorcy uzyskali mnóstwo odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a także byli świadkami wielu zaskoczeń! Przewrotny los (kierowany ręką scenarzystów) doprowadził bowiem do sytuacji, w której Dobrzańscy znaleźli się u progu rozwodu.

W kolejnych epizodach pojawi się postać doskonale znana z pierwszego sezonu! Czy były ukochany Uli (Julia Kamińska) zagrozi jej związkowi z Markiem (Filip Bobek)?

Reklama

"BrzydUla 2" z zaskoczeniem w nowym sezonie

W rolę przystojnego lekarza, który przez pewien czas był partnerem Uli Cieplak, wcielał się Maciej Brzoska. Chociaż wspomnianego aktora zabrakło w kontynuacji "BrzydUli", to teraz wiele wskazuje na to, że sytuacja ta wkrótce ulegnie zmianie!

Niedawno odbył się "XII Zlot fanów BrzydUli", podczas którego padło wiele ważnych informacji dotyczących kolejnych odsłon "B2". To właśnie tam pojawiła się wieść o tym, że nowe odcinki serialu: "BrzydUla 2" będą obfitowały w sporo zaskoczeń - jednym z nich będzie powrót Piotra!

Jak na taką informację zareagowali fani? W komentarzach pod postami zamieszczanymi na fanowskiej grupie serialu rozgorzała dyskusja, w której pojawiły się różne opinie:

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje